Dental Kit: Wibrator logopedyczny Z-Vibe + 5 końcówek

Dodaj do mojej listy

Zestaw dentystyczny Dental Kit zawiera wibrator logopedyczny Z-Vibe oraz niezbędne końcówki przydatne w zachowaniu higieny jamy ustnej. Ze względu na to, że bardzo często problemy stomatologiczne są przyczyną problemów logopedycznych, takich jak np. niewłaściwa dykcja i artykulacja głosek u dzieci, należy odpowiednio dbać o zęby i dziąsła. Ubytki powstałe w zębach prowokują wkładanie w nie języka przez dziecko, co z kolei powoduje nieprawidłowe ułożenie języka

 

 

 

ARK Dental Kit - wibrator Z-Vibe z końcówką Probe

Zestaw Dental Kit można używać do masażu dziąseł i czyszczenia zębów. W zależności od potrzeb można wymieniać końcówki i używać z je wibratorem logopedycznym Z-Vibe. Końcówkę Soft Brush (miękką) można używać do masażu dziąseł i mycia zębów u młodszych dzieci, natomiast końcówkę Hard Brush (twardą) można używać zamiast tradycyjnej szczoteczki do zębów.
Końcówka Floss można wykorzystać do usuwania kamienia nazębnego lub na nałożyć na nią flossery i używać wraz z nicią dentystyczną.

ARK Dental Kit - Soft brush tip i Hard brush tip

Zawartość zestawu Dental Kit:

 • Wibrator Z-Vibe z końcówką Probe
 • Końcówka Floss i 12 tzw. flosserów
 • Końcówka Soft Brush
 • Końcówka Hard Brush
 • Końcówka Tongue
 • Pudełko

ARK Dental Kit - końcówka Floss

Jeżeli pojawia się konieczność ćwiczeń związanych z ułożeniem języka można wykorzystać końcówkę Tongue. Dzięki niej można zwiększyć możliwości motoryczne języka, tak, by pacjent nauczył się jego prawidłowego ułożenia.
Z kolei końcówka Probe będzie pomocna podczas wczesnego wspierania rozwoju mowy, opóźnionego rozwoju mowy i rotacyzmu. Można za jej pomocą prowadzić również masaż policzków, dziąseł, języka podniebienia i warg.

ARK Dental Kit - końcówka Tongue

Po włączeniu wibrator Z-Vibe powoduje delikatne wibracje, które są szczególnie polecane dla dzieci mających problemy sensoryczne. Dzięki temu mogą przyzwyczaić się do pielęgnacji zębów w ten sposób i zapobiegać problemom stomatologicznym.
W razie potrzeby zestaw można wykorzystywać do stymulacji policzków, szyi, a nawet ramion.

ARK Dental Kit - pudełko

Zestaw zapakowany jest w estetyczne pudełko z tworzywa sztucznego, które pozwala na bezpieczne przechowywanie i przenoszenie.

 

Sprawdź inne pomoce logopedyczne i pomoce terapeutyczne.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

27-07-2021
Logopeda w swojej pracy bardzo często spotyka się z nieprawidłową, bądź brakiem, właściwej realizacji głosek szeregu szumiącego. Przechodząc przez kolejne etapy pracy terapeutycznej, od momentu pojawienia się dźwięku, do czasu jego utrwalenia w mowie spontanicznej, może minąć...

więcej

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

19-07-2021
Rozpoznawanie, nazywanie i wyrażanie własnych emocji może przysporzyć dziecku sporo trudności. Ważnym etapem rozwoju dziecka jest rozwój emocjonalny. Już na etapie edukacji przedszkolnej należy stworzyć odpowiednie warunki do tego, aby dziecko panowało nad własnymi emocjami oraz...

więcej

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

21-06-2021
Ciekawą zabawą należąca do zabaw heurystycznych jest kosz skarbów. Kosze skarbów to zabawa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić, ale bez problemu utrzymują pozycję siedzącą. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej zabawie i podpowiemy w jaki sposób ją...

więcej