Dental Kit: Wibrator logopedyczny Z-Vibe + 5 końcówek

 • 320,00 zł

  283,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 37,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  283,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Niedostępny
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  283,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  295,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  303,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  308,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: ark_dental_kit
Dodaj do mojej listy

Zestaw dentystyczny Dental Kit zawiera wibrator logopedyczny Z-Vibe oraz niezbędne końcówki przydatne w zachowaniu higieny jamy ustnej. Ze względu na to, że bardzo często problemy stomatologiczne są przyczyną problemów logopedycznych, takich jak np. niewłaściwa dykcja i artykulacja głosek u dzieci, należy odpowiednio dbać o zęby i dziąsła. Ubytki powstałe w zębach prowokują wkładanie w nie języka przez dziecko, co z kolei powoduje nieprawidłowe ułożenie języka

 

 

 

ARK Dental Kit - wibrator Z-Vibe z końcówką Probe

Zestaw Dental Kit można używać do masażu dziąseł i czyszczenia zębów. W zależności od potrzeb można wymieniać końcówki i używać z je wibratorem logopedycznym Z-Vibe. Końcówkę Soft Brush (miękką) można używać do masażu dziąseł i mycia zębów u młodszych dzieci, natomiast końcówkę Hard Brush (twardą) można używać zamiast tradycyjnej szczoteczki do zębów.
Końcówka Floss można wykorzystać do usuwania kamienia nazębnego lub na nałożyć na nią flossery i używać wraz z nicią dentystyczną.

ARK Dental Kit - Soft brush tip i Hard brush tip

Zawartość zestawu Dental Kit:

 • Wibrator Z-Vibe z końcówką Probe
 • Końcówka Floss i 12 tzw. flosserów
 • Końcówka Soft Brush
 • Końcówka Hard Brush
 • Końcówka Tongue
 • Pudełko

ARK Dental Kit - końcówka Floss

Jeżeli pojawia się konieczność ćwiczeń związanych z ułożeniem języka można wykorzystać końcówkę Tongue. Dzięki niej można zwiększyć możliwości motoryczne języka, tak, by pacjent nauczył się jego prawidłowego ułożenia.
Z kolei końcówka Probe będzie pomocna podczas wczesnego wspierania rozwoju mowy, opóźnionego rozwoju mowy i rotacyzmu. Można za jej pomocą prowadzić również masaż policzków, dziąseł, języka podniebienia i warg.

ARK Dental Kit - końcówka Tongue

Po włączeniu wibrator Z-Vibe powoduje delikatne wibracje, które są szczególnie polecane dla dzieci mających problemy sensoryczne. Dzięki temu mogą przyzwyczaić się do pielęgnacji zębów w ten sposób i zapobiegać problemom stomatologicznym.
W razie potrzeby zestaw można wykorzystywać do stymulacji policzków, szyi, a nawet ramion.

ARK Dental Kit - pudełko

Zestaw zapakowany jest w estetyczne pudełko z tworzywa sztucznego, które pozwala na bezpieczne przechowywanie i przenoszenie.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej