Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę- zeszyt 2 + układanki

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 122,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  122,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  122,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  134,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  142,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  147,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Jeśli chcesz zapewnić Twojemu dziecku lepszy start w szkole, to polecamy Ćwiczenia ogólnorozwojowe mowę Zeszyt 2 + układanki. To wyjątkowa zabawka, stymulująca wszystkie funkcje poznawcze, przede wszystkim te, związane z umiejętnością mówienia.

Gra edukacyjna Ćwiczenia ogólnorozwojowe mowę Zeszyt 2 + układanki polecana jest dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym, zarówno zdrowych, jak i ze stwierdzonymi dysfunkcjami. Podczas zabawy dziecko nauczy się także manipulowania przedmiotami.

Gra pozwala także na rozwój i doskonalenie motoryki małej, która jest coraz częściej opóźniona ze względu na dostęp dzieci do nowoczesnych technologii, takich jak telewizja czy ekrany dotykowe telefonów komórkowych. Zestaw Ćwiczenia ogólnorozwojowe mowę Zeszyt 2 + układanki, to gra idealna dla każdego dziecka, którego rodzice chcą zadbać o prawidłowy i harmonijny rozwój swojego dziecka. Gra może być wykorzystywana także w gabinetach logopedycznych i przedszkolach oraz szkołach podstawowych.

 

ĆWICZENIA OGÓLNOROZWOJOWE ROZWIJAJĄCE MOWĘ - ZESZYT 2 + UKŁADANKI- JAK GRAĆ?

W zestawie można znaleźć czarno-biały zeszyt ćwiczeń, w którym zawarte są wszystkie polecenia do zadań. Oprócz tego do dyspozycji dziecka są cztery kolorowe plansze, przedstawiające kota, psa, twarz i postać. Kolorystyka została wybrana nieprzypadkowo, ponieważ pomaga ona dziecku w koncentracji uwagi oraz utrwala jego ślady pamięciowe.

Do zestawu Ćwiczenia ogólnorozwojowe mowę Zeszyt 2 + układanki zostały także dołączone różnobarwne elementy dodatkowe, które nie tylko urozmaicają zabawę, ale także skłaniają dziecko do częstszego mówienia oraz wykorzystywania różnych słów. Plansze zostały wykonane z trwałego materiału PCV. Układanki są nieodłączną częścią zeszytu ćwiczeń i należy wykorzystywać je jednocześnie. Zarówno badania, jak i wieloletnie obserwacje nauczycieli potwierdzają, że podczas zabawy dziecko uczy się szybciej i efektywniej, a jego rozwój dotyczy nie tylko pojedynczych, ale wszystkich funkcji poznawczych oraz pamięciowych, Zapraszamy do wspólnej zabawy dzieci oraz Rodziców!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

31-05-2019
Aby zaciekawić i zachęcić uczniów do nauki, potrzebne są pomoce naukowe. Zakup wyposażenia pracowni przyrodniczej można sfinansować, korzystając z dofinansowania MEN. Jak skutecznie starać się o środki i gdzie zakupić pomoce dydaktyczne?

więcej