Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę- zeszyt 1 + układanki

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 122,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  122,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  122,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  134,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  142,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  147,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mogę- zeszyt 1 + układanki

Jeśli chcesz zadbać o rozwój Twojego dziecka od najmłodszych lat, to szczególnie polecamy, dostępne w naszym sklepie Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę - zeszyt 1 + układanki. To wyjątkowy i innowacyjny zestaw ćwiczeń, przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym. Warto podkreślić, że zestaw, zawierający Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę - zeszyt 1 + układanki pozwala doskonalić nie tylko umiejętności, związane z mówieniem, ale także manipulowaniem przedmiotami. Są one szczególnie istotne z tego względu, że dziecko od najmłodszych lat ma kontakt z urządzeniami elektronicznymi, takimi jak telewizor czy smartfon, a ich stosowanie opóźnia rozwój funkcji poznawczych.

Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę - zeszyt 1 + układanki trenują oraz doskonalą zdolności, powiązane z manipulowaniem, dzięki czemu dziecko dużo szybciej uczy się mówić, co ma szczególne znaczenie dla rozwoju pozostałych umiejętności poznawczych. Gra przeznaczona jest zarówno dla dzieci zdrowych, jak i tych z rozpoznanymi dysfunkcjami rozwojowymi.

Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę - zeszyt 1 + układanki – pomoc w rozwoju Twojego dziecka!

W tekturowym opakowaniu można znaleźć czarno-biały zeszyt ćwiczeń, w formacie A5 oraz kolorowe plansze, przedstawiające auto, dom, zagrodę i kurę, które są integralną częścią gry. Wszystkie polecenia są jasno i precyzyjnie określone w książeczce. Zadania w niej zawarte, oparte są na wiedzy, dotyczącej rozwoju dziecka oraz wieloletnich doświadczeniach nauczycieli.

Układanki pozwalają trenować zdolności motoryczne oraz skłaniają dziecko do nauki mówienia. Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę - zeszyt 1 + układanki, to idealna propozycja dla wszystkich rodziców, którzy szukają nowoczesnych zabawek, zaprojektowanych w ten sposób, aby doskonalić i trenować najważniejsze funkcje poznawcze u małego dziecka. Ten zestaw ćwiczeń może być z powodzeniem wykorzystywany nie tylko w domowym zaciszu, ale także w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz podczas zajęć korekcyjno-wyrównawczych. Ten produkt jest odpowiedzią na potrzeby Twoje i Twojego dziecka!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Ciekawe prezenty na dzień dziecka

Ciekawe prezenty na dzień dziecka

14-05-2019
Zobacz propozycje ciekawych prezentów na dzień dziecka. Proponowane produkty rozwijają umiejętności i zapewnią zabawę na długi czas.

więcej