Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę- zeszyt 1 + układanki

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 122,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  132,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  132,90 zł Paczkomat InPost (+10,90 zł)
  134,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  142,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  147,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: arson_cwi_ogol_z1_uk
Dodaj do mojej listy

Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mogę- zeszyt 1 + układanki

Jeśli chcesz zadbać o rozwój Twojego dziecka od najmłodszych lat, to szczególnie polecamy, dostępne w naszym sklepie Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę - zeszyt 1 + układanki. To wyjątkowy i innowacyjny zestaw ćwiczeń, przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym. Warto podkreślić, że zestaw, zawierający Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę - zeszyt 1 + układanki pozwala doskonalić nie tylko umiejętności, związane z mówieniem, ale także manipulowaniem przedmiotami. Są one szczególnie istotne z tego względu, że dziecko od najmłodszych lat ma kontakt z urządzeniami elektronicznymi, takimi jak telewizor czy smartfon, a ich stosowanie opóźnia rozwój funkcji poznawczych.

Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę - zeszyt 1 + układanki trenują oraz doskonalą zdolności, powiązane z manipulowaniem, dzięki czemu dziecko dużo szybciej uczy się mówić, co ma szczególne znaczenie dla rozwoju pozostałych umiejętności poznawczych. Gra przeznaczona jest zarówno dla dzieci zdrowych, jak i tych z rozpoznanymi dysfunkcjami rozwojowymi.

Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę - zeszyt 1 + układanki – pomoc w rozwoju Twojego dziecka!

W tekturowym opakowaniu można znaleźć czarno-biały zeszyt ćwiczeń, w formacie A5 oraz kolorowe plansze, przedstawiające auto, dom, zagrodę i kurę, które są integralną częścią gry. Wszystkie polecenia są jasno i precyzyjnie określone w książeczce. Zadania w niej zawarte, oparte są na wiedzy, dotyczącej rozwoju dziecka oraz wieloletnich doświadczeniach nauczycieli.

Układanki pozwalają trenować zdolności motoryczne oraz skłaniają dziecko do nauki mówienia. Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę - zeszyt 1 + układanki, to idealna propozycja dla wszystkich rodziców, którzy szukają nowoczesnych zabawek, zaprojektowanych w ten sposób, aby doskonalić i trenować najważniejsze funkcje poznawcze u małego dziecka. Ten zestaw ćwiczeń może być z powodzeniem wykorzystywany nie tylko w domowym zaciszu, ale także w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz podczas zajęć korekcyjno-wyrównawczych. Ten produkt jest odpowiedzią na potrzeby Twoje i Twojego dziecka!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej