Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę- zeszyt 1 + układanki

 • 123,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 137,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  137,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mogę- zeszyt 1 + układanki

Jeśli chcesz zadbać o rozwój Twojego dziecka od najmłodszych lat, to szczególnie polecamy, dostępne w naszym sklepie Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę - zeszyt 1 + układanki. To wyjątkowy i innowacyjny zestaw ćwiczeń, przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym. Warto podkreślić, że zestaw, zawierający Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę - zeszyt 1 + układanki pozwala doskonalić nie tylko umiejętności, związane z mówieniem, ale także manipulowaniem przedmiotami. Są one szczególnie istotne z tego względu, że dziecko od najmłodszych lat ma kontakt z urządzeniami elektronicznymi, takimi jak telewizor czy smartfon, a ich stosowanie opóźnia rozwój funkcji poznawczych.

Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę - zeszyt 1 + układanki trenują oraz doskonalą zdolności, powiązane z manipulowaniem, dzięki czemu dziecko dużo szybciej uczy się mówić, co ma szczególne znaczenie dla rozwoju pozostałych umiejętności poznawczych. Gra przeznaczona jest zarówno dla dzieci zdrowych, jak i tych z rozpoznanymi dysfunkcjami rozwojowymi.

Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę - zeszyt 1 + układanki – pomoc w rozwoju Twojego dziecka!

W tekturowym opakowaniu można znaleźć czarno-biały zeszyt ćwiczeń, w formacie A5 oraz kolorowe plansze, przedstawiające auto, dom, zagrodę i kurę, które są integralną częścią gry. Wszystkie polecenia są jasno i precyzyjnie określone w książeczce. Zadania w niej zawarte, oparte są na wiedzy, dotyczącej rozwoju dziecka oraz wieloletnich doświadczeniach nauczycieli.

Układanki pozwalają trenować zdolności motoryczne oraz skłaniają dziecko do nauki mówienia. Ćwiczenia ogólnorozwojowe rozwijające mowę - zeszyt 1 + układanki, to idealna zabawka edukacyjna dla wszystkich rodziców, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań, zaprojektowanych w ten sposób, aby doskonalić i trenować najważniejsze funkcje poznawcze u małego dziecka. Ten zestaw ćwiczeń może być z powodzeniem wykorzystywany nie tylko w domowym zaciszu, ale także w przedszkolach, szkołach, gabinetach logopedycznych oraz podczas zajęć korekcyjno-wyrównawczych. Ten produkt jest odpowiedzią na potrzeby Twoje i Twojego dziecka!

 

Sprawdź inne pomoce dydaktyczne i zabawki edukacyjne.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Nauka cyfr w przedziale 1-10 u dzieci z zaburzeniami w spektrum autyzmu (ASD) i nie tylko

Nauka cyfr w przedziale 1-10 u dzieci z zaburzeniami w spektrum autyzmu (ASD) i nie tylko

20-03-2023
Matematyka, ze względu na swoją abstrakcyjność, jest dziedziną nauki, która sprawia trudność niejednemu dziecku. Dla dziecka z autyzmem pojęcia matematyczne, w tym cyfry są często bardzo trudne do zrozumienia i opanowania. Dlatego przy wprowadzaniu zagadnień matematycznych tak ważne...

więcej

Wykorzystanie "dmuchajek" w terapii logopedycznej

Wykorzystanie "dmuchajek" w terapii logopedycznej

03-03-2023
Oddychanie to czynność niezbędna do życia. To także czynność, która jest ściśle związana z mową. Oddychając prawidłowo nie mamy zwykle problemu z ograniczoną pojemnością płuc, ze zbyt częstymi infekcjami górnych dróg oddechowych, z płynnością mowy, czy z wadą zgryzu. W...

więcej

LICZMANY – jak wspomóc dzieci w nauce zagadnień matematycznych?

LICZMANY – jak wspomóc dzieci w nauce zagadnień matematycznych?

17-02-2023
Profesor Edyta podkreśla w swoich pracach, że ponad połowa polskich dzieci wykazuje uzdolnienia matematyczne już w przedszkolu. Niestety po ośmiu miesiącach nauki w szkole programowej już tylko co ósme dziecko przejawia wysokie zdolności matematyczne! To niezwykle smutna i zatrważająca...

więcej