Ćwiczenia grafomotoryki- szlaczki

 • Producent: ARSON
 • Kod producenta: 5907763600513
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 56,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 67,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  67,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Jeśli chcesz zadbać o harmonijny rozwój Twojego dziecka, polecamy Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki. To niezwykła okazja, aby Twoja pociecha nauczyła się odtwarzać i rysować pierwsze szlaczki. Umiejętności nabyte podczas tych ćwiczeń będą potrzebne i nieodzowne w czasie nauki pisania i czytania. Podczas zabawy dziecko nie tylko będzie miło spędzało czas, ale także ćwiczyło rączkę.

 

Ćwiczenia grafomotoryki – szlaczki, to wyjątkowa zabawka, która pozwoli Twojemu dziecku na rozwijanie percepcji wzrokowej i pozostałych funkcji poznawczych oraz rozwojowych. Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki zostały zaprojektowane w ten sposób, żeby dziecko powoli przyswajało i nabywało nowe zdolności. Szlaczki, to najlepszy wstęp do rozwinięcia umiejętności pisania.
Warto podkreślić, że Ćwiczenia grafomotoryki – szlaczki, to pomysł na fajny i trafiony prezent dla przedszkolaka, choć sama gra może być również przydatna na zajęciach korekcyjno-wychowawczych czy w gabinetach logopedycznych. Produkt ten sprawdzi się zatem zarówno jako zabawka, jak i pomoc dydaktyczna dla przedszkola.

JAK BAWIĆ SIĘ W ĆWICZENIA Z GRAFOMOTORYKI- SZLACZKI?

Umiejętności z zakresu grafomotoryki są kluczowe dla rozwoju dziecka. Niestety, szeroki dostęp do urządzeń elektronicznych sprawia, że doskonalenie tych kompetencji u dzieci jest coraz bardziej opóźnione. Z tego względu należy zainwestować w wysokiej jakości gry edukacyjne, takie jak np. Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki. Dziecko w czasie zabawy będzie także udoskonalało swoją orientację przestrzenną, koordynację oko - ręka czy planowanie ruchu od lewej do prawej. Taki zestaw doskonale sprawdzi się, zarówno u dzieci z dysfunkcjami, jak i tych zdrowych.

Opakowanie zawiera 3 plansze ze wzorami szlaczków oraz patyczek. W późniejszym okresie zabawy grę można wzbogacić o zastosowanie kolorowych koralików. Ich wykorzystanie wspomoże procesy koordynacyjne oraz zachęci dziecko do dłuższej koncentracji uwagi na swoim zadaniu. Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki przeznaczone są dla wszystkich dzieci, w wieku przedszkolnym oraz doskonalenia umiejętności w klasach wczesnoszkolnych. Zabawa będzie także niepowtarzalną okazją aby nauczyć dziecko prawidłowego chwytania przedmiotów. To produkt wart Twojej uwagi!

 

Sprawdź inne pomoce logopedyczne i pomoce terapeutyczne.,

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej