Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 150 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Ćwiczenia grafomotoryki- szlaczki

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 53,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  62,50 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  62,50 zł Paczkomat InPost (+9,50 zł)
  65,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  73,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  78,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: arson_grafomot_szla
Dodaj do mojej listy

Jeśli chcesz zadbać o harmonijny rozwój Twojego dziecka, polecamy Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki. To niezwykła okazja, aby Twoja pociecha nauczyła się odtwarzać i rysować pierwsze szlaczki. Umiejętności nabyte podczas tych ćwiczeń będą potrzebne i nieodzowne w czasie nauki pisania i czytania. Podczas zabawy dziecko nie tylko będzie miło spędzało czas, ale także ćwiczyło rączkę.

 

Ćwiczenia grafomotoryki – szlaczki, to wyjątkowa zabawka, która pozwoli Twojemu dziecku na rozwijanie percepcji wzrokowej i pozostałych funkcji poznawczych oraz rozwojowych. Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki zostały zaprojektowane w ten sposób, żeby dziecko powoli przyswajało i nabywało nowe zdolności. Szlaczki, to najlepszy wstęp do rozwinięcia umiejętności pisania.
Warto podkreślić, że Ćwiczenia grafomotoryki – szlaczki, to pomysł na fajny i trafiony prezent dla przedszkolaka, choć sama gra może być również przydatna na zajęciach korekcyjno-wychowawczych czy w gabinetach logopedycznych.

JAK BAWIĆ SIĘ W ĆWICZENIA Z GRAFOMOTORYKI- SZLACZKI?

Umiejętności z zakresu grafomotoryki są kluczowe dla rozwoju dziecka. Niestety, szeroki dostęp do urządzeń elektronicznych sprawia, że doskonalenie tych kompetencji u dzieci jest coraz bardziej opóźnione. Z tego względu należy zainwestować w wysokiej jakości gry edukacyjne, takie jak np. Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki. Dziecko w czasie zabawy będzie także udoskonalało swoją orientację przestrzenną, koordynację oko - ręka czy planowanie ruchu od lewej do prawej. Taki zestaw doskonale sprawdzi się, zarówno u dzieci z dysfunkcjami, jak i tych zdrowych.

Opakowanie zawiera 3 plansze ze wzorami szlaczków oraz patyczek. W późniejszym okresie zabawy grę można wzbogacić o zastosowanie kolorowych koralików. Ich wykorzystanie wspomoże procesy koordynacyjne oraz zachęci dziecko do dłuższej koncentracji uwagi na swoim zadaniu. Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki przeznaczone są dla wszystkich dzieci, w wieku przedszkolnym oraz doskonalenia umiejętności w klasach wczesnoszkolnych. Zabawa będzie także niepowtarzalną okazją aby nauczyć dziecko prawidłowego chwytania przedmiotów. To produkt wart Twojej uwagi!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kiedy zabrać dziecko do logopedy?

Kiedy zabrać dziecko do logopedy?

01-03-2021
Przedstawiamy kilka najczęstszych problemów i symptomów, które powinny wzbudzić niepokój rodzica czy opiekuna. Jeśli zaobserwujesz je u dziecka, to koniecznie skonsultuj problem z logopedą.

więcej

Pomoce edukacyjne – dlaczego Montessori?

Pomoce edukacyjne – dlaczego Montessori?

15-02-2021
Pomoce edukacyjne Montessori - nauczaj poprzez zabawę i obserwuj, jak dziecko samodzielnie się rozwija. Dlaczego Montessori?

więcej

Zegar mówiący AUROVOX – który wybrać? Porównanie

Zegar mówiący AUROVOX – który wybrać? Porównanie

10-02-2021
Często pytacie nas o pomoc w wyborze odpowiedniego zegara mówiącego. Dlatego postanowiliśmy przygotować krótkie porównanie dwóch urządzeń dostępnych w naszym sklepie. Są one prawie identyczne, ale jak już wiemy „prawie” robi sporą różnicę…

więcej