Ćwiczenia grafomotoryki- szlaczki

 • Producent: ARSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 53,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  63,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  63,90 zł Paczkomat InPost (+10,90 zł)
  65,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  73,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  78,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: arson_grafomot_szla
Dodaj do mojej listy

Jeśli chcesz zadbać o harmonijny rozwój Twojego dziecka, polecamy Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki. To niezwykła okazja, aby Twoja pociecha nauczyła się odtwarzać i rysować pierwsze szlaczki. Umiejętności nabyte podczas tych ćwiczeń będą potrzebne i nieodzowne w czasie nauki pisania i czytania. Podczas zabawy dziecko nie tylko będzie miło spędzało czas, ale także ćwiczyło rączkę.

 

Ćwiczenia grafomotoryki – szlaczki, to wyjątkowa zabawka, która pozwoli Twojemu dziecku na rozwijanie percepcji wzrokowej i pozostałych funkcji poznawczych oraz rozwojowych. Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki zostały zaprojektowane w ten sposób, żeby dziecko powoli przyswajało i nabywało nowe zdolności. Szlaczki, to najlepszy wstęp do rozwinięcia umiejętności pisania.
Warto podkreślić, że Ćwiczenia grafomotoryki – szlaczki, to pomysł na fajny i trafiony prezent dla przedszkolaka, choć sama gra może być również przydatna na zajęciach korekcyjno-wychowawczych czy w gabinetach logopedycznych.

JAK BAWIĆ SIĘ W ĆWICZENIA Z GRAFOMOTORYKI- SZLACZKI?

Umiejętności z zakresu grafomotoryki są kluczowe dla rozwoju dziecka. Niestety, szeroki dostęp do urządzeń elektronicznych sprawia, że doskonalenie tych kompetencji u dzieci jest coraz bardziej opóźnione. Z tego względu należy zainwestować w wysokiej jakości gry edukacyjne, takie jak np. Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki. Dziecko w czasie zabawy będzie także udoskonalało swoją orientację przestrzenną, koordynację oko - ręka czy planowanie ruchu od lewej do prawej. Taki zestaw doskonale sprawdzi się, zarówno u dzieci z dysfunkcjami, jak i tych zdrowych.

Opakowanie zawiera 3 plansze ze wzorami szlaczków oraz patyczek. W późniejszym okresie zabawy grę można wzbogacić o zastosowanie kolorowych koralików. Ich wykorzystanie wspomoże procesy koordynacyjne oraz zachęci dziecko do dłuższej koncentracji uwagi na swoim zadaniu. Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki przeznaczone są dla wszystkich dzieci, w wieku przedszkolnym oraz doskonalenia umiejętności w klasach wczesnoszkolnych. Zabawa będzie także niepowtarzalną okazją aby nauczyć dziecko prawidłowego chwytania przedmiotów. To produkt wart Twojej uwagi!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

21-06-2021
Ciekawą zabawą należąca do zabaw heurystycznych jest kosz skarbów. Kosze skarbów to zabawa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić, ale bez problemu utrzymują pozycję siedzącą. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej zabawie i podpowiemy w jaki sposób ją...

więcej

Odkrywamy zalety zabawy heurystycznej

Odkrywamy zalety zabawy heurystycznej

21-06-2021
Dzieci od urodzenia są małymi odkrywcami. Interesuje je wszystko, co je otacza. Lubią odkrywać, eksperymentować, poznawać, testować i badać nowe przedmioty i aktywności. Naturalna ciekawość świata drzemie w każdym dziecku. To ona pozwala mu poszerzać wiedzę i zdobywać nowe...

więcej

Czy zabawa klockami ma sens?

Czy zabawa klockami ma sens?

21-06-2021
Dzieci uwielbiają zabawy klockami. Klocki należą również do najchętniej kupowanych zabawek. Czy zabawa klockami to tylko sposób na ciekawe spędzanie wolnego czasu i zabicie nudy? Sprawdź czy warto kupować klocki i zachęcać dziecko do zabawy nimi.

więcej