Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki + KARTY PRACY

 • 56,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 71,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  71,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł
Dodaj do mojej listy

Jeśli chcesz zadbać o harmonijny rozwój Twojego dziecka, polecamy Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki. To niezwykła okazja, aby Twoja pociecha nauczyła się odtwarzać i rysować pierwsze szlaczki. Umiejętności nabyte podczas tych ćwiczeń będą potrzebne i nieodzowne w czasie nauki pisania i czytania. Podczas zabawy dziecko nie tylko będzie miło spędzało czas, ale także ćwiczyło rączkę.

 

Ćwiczenia grafomotoryki – szlaczki, to wyjątkowa zabawka, która pozwoli Twojemu dziecku na rozwijanie percepcji wzrokowej i pozostałych funkcji poznawczych oraz rozwojowych. Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki zostały zaprojektowane w ten sposób, żeby dziecko powoli przyswajało i nabywało nowe zdolności. Szlaczki, to najlepszy wstęp do rozwinięcia umiejętności pisania.
Warto podkreślić, że Ćwiczenia grafomotoryki – szlaczki, to pomysł na fajny i trafiony prezent dla przedszkolaka, choć sama gra może być również przydatna na zajęciach korekcyjno-wychowawczych czy w gabinetach logopedycznych. Produkt ten sprawdzi się zatem zarówno jako zabawka, jak i pomoc dydaktyczna dla przedszkola.

JAK BAWIĆ SIĘ W ĆWICZENIA Z GRAFOMOTORYKI- SZLACZKI?

Umiejętności z zakresu grafomotoryki są kluczowe dla rozwoju dziecka. Niestety, szeroki dostęp do urządzeń elektronicznych sprawia, że doskonalenie tych kompetencji u dzieci jest coraz bardziej opóźnione. Z tego względu należy zainwestować w wysokiej jakości gry edukacyjne, takie jak np. Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki. Dziecko w czasie zabawy będzie także udoskonalało swoją orientację przestrzenną, koordynację oko - ręka czy planowanie ruchu od lewej do prawej. Taki zestaw doskonale sprawdzi się, zarówno u dzieci z dysfunkcjami, jak i tych zdrowych.

Opakowanie zawiera 3 plansze ze wzorami szlaczków oraz patyczek. W późniejszym okresie zabawy grę można wzbogacić o zastosowanie kolorowych koralików. Ich wykorzystanie wspomoże procesy koordynacyjne oraz zachęci dziecko do dłuższej koncentracji uwagi na swoim zadaniu. Ćwiczenia grafomotoryki - szlaczki przeznaczone są dla wszystkich dzieci, w wieku przedszkolnym oraz doskonalenia umiejętności w klasach wczesnoszkolnych. Zabawa będzie także niepowtarzalną okazją aby nauczyć dziecko prawidłowego chwytania przedmiotów. To produkt wart Twojej uwagi!

 

Sprawdź inne pomoce logopedyczne i pomoce terapeutyczne.,

 

Co otrzymujesz w prezencie, kupując na Arante.pl?

KARTY PRACY - Rysowanie oburącz

W prezencie do produktu otrzymasz karty pracy zawierające ćwiczenia do rysowania oburącz.

Rysowanie oburącz to rodzaj ćwiczeń grafomotorycznych, które polegają na wykonywaniu określonych ruchów obiema rękami jednocześnie w celu narysowania wzoru.

Wykonując ćwiczenia rysowania oburącz dziecko:

 • usprawnia motorykę małą,
 • ćwiczy widzenie peryferyjne,
 • pobudza obydwie półkule mózgu,
 • usprawnia pamięć i koncentrację uwagi,
 • rozwija umiejętność rozróżniania kierunków,
 • ćwiczy koordynację oko-ręka,
 • przygotowuje się do nauki pisania,
 • doskonali umiejętności w zakresie orientacji przestrzennej,
 • rozwija umiejętność przekraczania środkowej linii swojego ciała.

Karty pracy otrzymasz w formacie .pdf do samodzielnego wydrukowania na podany w zamówieniu adres e-mail.

 

 

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

Poranny krąg – wielozmysłowe poznawanie świata

23-05-2023
Dzisiaj kilka słów o edukacji osób niepełnosprawnych intelektualnych, o sposobie wprowadzania ich w świat przyrody, pór roku. Mówiąc o edukacji, nasuwają się pytania: czy edukacja w tym zakresie powinna ograniczać się do teorii? Czy dzieci powinno usadzać się w ławkach z...

więcej

Rozwój emocjonalny u dzieci z autyzmem (ASD): Jak wspierać rozwój emocjonalny w domu i w szkole?

Rozwój emocjonalny u dzieci z autyzmem (ASD): Jak wspierać rozwój emocjonalny w domu i w szkole?

18-04-2023
Są takie osoby, które widząc kogoś płaczącego mogą odejść lub zacząć śmiać się; takie, które w trakcie jakiegoś występu zamiast zachwytu będą krzyczeć lub używać wulgaryzmów… Takie osoby z problemami emocjonalno-społecznymi są wśród nas. Jak wspierać rozwój...

więcej

Jak wspomóc dziecko w regulacji emocji?

Jak wspomóc dziecko w regulacji emocji?

07-04-2023
Dziecko nie potrafi samo poradzić sobie z emocjami. Nie umie ich początkowo nawet nazwać. Gdy gromadzą się w nim zbyt długo lub jest ich za dużo, muszą znaleźć swoje ujście. Zazwyczaj odbywa się to w postaci wybuchu złości, żalu lub gniewu w nieoczekiwanych momentach. Jak pomóc...

więcej