Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatny transport dla zakupów:

  • Dla Paczkomatów InPost - powyżej 100 zł
  • Dla przesyłki Poczta Polska Kurier 48 - powyżej 300 zł
  • Dla przesyłki Kurierskiej UPS - powyżej 700 zł
MASZ PYTANIA?
0 801 011 149

ClaroRead Pro

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Kupując ten produkt gratis otrzymujesz transport kurierem oraz ubezpieczenie przesyłki.

Uwaga: W naszym sklepie realizujemy także zamówienia dofinansowane na oprogramowanie dla niepełnosprawnych. Wejdź by poznać szczegóły.

W swojej ofercie posiadamy również inne oprogramowanie przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i niedowidzących, umożliwiające odczytywanie głosem polskiego lektora informacji znajdujących się na ekranie jak również umożliwiające powiększanie zawartości znajdującej się na ekranie monitora.
Spośród wielu programów powiększających można wyróżnić: Supernova Magnifier, ZoomText Magnifier oraz Magic. Umożliwiają one kilkunasto- lub nawet kilkudziesięciokrotne powiększenie zawartości ekranu.

Poza programami, które umożliwiają wyłącznie powiększanie zawartości ekranu posiadamy w ofercie również programy, które dodatkowo odczytują zawartość javascript:;powiększonego ekranu. Są to m.in takie aplikacje jak: Zoomtext MagReader, Magic Plus oraz SuperNova Reader Magnifier.

 

TWOJE KORZYŚCI
Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki
Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach
Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.