Build&Play Buduj i baw się - drewniany plac zabaw Montessori

 • Producent: KATEHAA
 • Czas realizacji: 7 - 14 dni.
 • 2 799,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  2 799,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

 

Dla kogo?

Drewniany plac zabaw Montessori to wszechstronna zabawka dla małych i dużych. 

Zestaw pozwala na ułożenie konstrukcji, jaką tylko dziecko sobie wymarzy. Inwestujesz w jeden produkt, który prócz niesamowitej frajdy, jaką daje, zapewnia również rozwój na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim ćwiczy wyobraźnię i kreatywność, ale także przyczynia się do poprawy motoryki dużej, w której skład wchodzą równowaga oraz koordynacja ruchowa.

Pakiet idealnie sprawdzi się do urządzenia pokoju dziecięcego oraz sali zabaw. Plac zabaw wraz z akcesoriami znajdzie również swoje zastosowanie w przedszkolu, szkole oraz w gabinecie terapeutycznym. Taki zestaw to doskonałe rozwiązanie do aktywnych zabaw na dworze.

Producent dołożył wszelkich starań, aby produkt był w 100% bezpieczny, w końcu będą korzystać z niego dzieci. Każdy element jest szlifowany na gładko, a krawędzie zostały zaokrąglone, wszystko to, by zapewnić bezpieczeństwo użytkownikowi, czyli dziecku. W tym wypadku nie oszczędza się na materiałach, bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze!

Ta drewniana zabawka będzie doskonałym prezentem dla dzieci od 12 miesięcy do 12 lat.

Użycie przez najmłodszych zalecane tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Dzięki dodatkowym modułom zapewnia nieograniczoną ilość zabaw

Plac zabaw Montessori to świetna pomoc sensoryczna, którą można rozbudowywać według własnych pomysłów. Dlatego też będzie cieszyła się zainteresowaniem dziecka przez wiele lat. Możesz zbudować domek, tunel, wieże oraz wiele innych budowli - jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia. Łącząc plac zabaw ze schodami i zjeżdżalni fascynującą formę aktywności, która wspomoże prawidłowy rozwój ruchowy Twojego dziecka. Aktywna forma spędzania czasu to także doskonała odskocznia od nowoczesnej technologii, która na co dzień otacza malucha.

 • Kompaktowy rozmiar

Plac zabaw Montessori to nie tylko doskonałe rozwiązanie do zabaw na dworze, ale też świetna opcja na rozrywkę w domu. Modułowa budowa zestawu  pozwala zachować kompaktowość zestawu. Sprawia to, że łatwo można go przenosić, a po nieskomplikowanym demontażu trzymać w dowolnym miejscu.

Budując różne konstrukcje, dzieci będą trenowały logiczne myślenie oraz nauczą się efektywnego planowania swoich działań. Budowa swojej wymarzonej budowli rozwinie ich kreatywność oraz pobudzi wyobraźnię.

 • Wpływa na poprawę motoryki

Te drewniane zabawki zostały zaprojektowane, tak aby zachęcić najmłodszych do aktywności fizycznej. Systematyczna zabawa z ich wykorzystaniem pomaga rozwinąć motorykę dużą, czyli równowagę oraz koordynację ruchową. Precyzyjne układanie deseczek poprawi także zdolności manualne dziecka.

 • Ciekawe rozwiązanie do zabaw w grupie

Doskonale sprawdzi się podczas zabaw w grupie, w których to Twoje dziecko nauczy się współpracy drużynowej oraz umiejętnej komunikacji z otoczeniem.

Drewniany Plac zabaw KateHaa pozwala na naukę poprzez własną aktywność, pracę i spontaniczne działanie. Dzięki tej metodzie Twoje dziecko stanie się skoncentrowane na swoich zadaniach oraz będzie dążyło do samodzielności. Zabawki Montessori wspierają rozwój dziecka w każdej dziedzinie: emocjonalnej, społecznej, intelektualnej i fizycznej. Jej głównym wyróżnikiem jest także nieskomplikowana forma i estetyczne wykonanie.

 • Zapewnia bezpieczeństwo użytkowania

Deseczki wraz ze schodami i drabinką zostały dostosowane do potrzeb i ochrony zdrowia dzieci. Drewno wykorzystane do wykonania tych pomocy terapeutycznych jest starannie szlifowane na gładko, dzięki czemu wszystkie krawędzie są zaokrąglone i nie posiadają ostrych zakończeń.

 • Wykonane z bałtyckiej sklejki brzozowej, czyli wytrzymałego i trwałego materiału

Wszystkie elementy zestawu zostały wykonane z bałtyckiej sklejki brzozowej, która jest w stanie wytrzymać silne uderzenia oraz duże obciążenia. 

 

 

Co zawiera?

Produkt jest dostępny w 4 różnych konfiguracjach do wyboru:

 • Plac zabaw

 • Plac zabaw + schodki

 • Plac zabaw + zjeżdżalnia

 • Plac zabaw + schodki + zjeżdżalnia

W skład największego zestawu wchodzi aż 61 elementów.

 

Elementy wchodzące w skład zestawów:

 • Deski ścienne:

Długość: 75 cm

Szerokość: 1,5 cm

Wysokość: 20 cm

 • Trójkątne deski dachowe:

Długość: 75 cm

Szerokość: 1,5 cm

Wysokość: 29 cm

 • Elementy łączące:

Długość: 13 cm

Szerokość: 1,5 cm

Wysokość: 20 cm

 • Podstawa, krawędź balkonu:

Długość: 75 cm

Szerokość: 1,5 cm

Wysokość: 10 cm

 

Główne informacje

 • Wszystkie elementy zostały wykonane z bałtyckiej sklejki brzozowej o grubości 15 mm, posiadającej certyfikat FSC i CE.

 • Zestaw pomalowano kolorem półmatowym spełniającym normę bezpieczeństwa zabawek EN 71-3.

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jąkające się dziecko w szkole. Jak wspierać?

Jąkające się dziecko w szkole. Jak wspierać?

22-10-2021
Około 60% dzieci w wieku przedszkolnym jąkanie ustępuje samoistnie. Dzieci te bez korzystania z terapii logopedycznej zaczynają mówić płynnie. Niestety pozostaje grupa 40% dzieci, które po ukończeniu 7,8 lat nadal się jąkają. Szkoła ma duży wpływ na pogorszenie się problemu z...

więcej

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej