Build&Play Buduj i baw się - drewniany plac zabaw Montessori ze schodkami

 • Producent: KATEHAA
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 2 700,00 zł

  2 500,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 200,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 2 500,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  2 500,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Build&Play Buduj i baw się - drewniany plac zabaw Montessori ze schodkami pozwala na ułożenie konstrukcji, jaką tylko dziecko sobie wymarzy. Inwestujesz w jeden produkt, który prócz niesamowitej frajdy, jaką daje, zapewnia także rozwój na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim ćwiczy wyobraźnię i kreatywność, ale także przyczynia się do poprawy równowagi oraz koordynacji ruchowej - czyli motoryki dużej.

Pakiet idealnie odnajdzie się w każdym pokoju dziecięcym oraz sali zabaw. Plac zabaw wraz ze schodkami znajdzie również swoje zastosowanie w przedszkolu, szkole oraz w gabinecie terapeutycznym. To również to doskonałe rozwiązanie do aktywnych zabaw na dworze.

Ta drewniana zabawka to doskonały pomysł na prezent dla dzieci od 12 miesięcy do 12 lat. Użycie przez najmłodszych zalecane tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

Drewniany plac zabaw Montessori dostępna jest także w innych wersjach:

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Plac zabaw ze schodkami dostarcza wiele frajdy

Plac zabaw Montessori to świetna pomoc sensoryczna, którą można rozbudowywać według własnych pomysłów. Dlatego też będzie cieszyła się zainteresowaniem dziecka przez wiele lat. Możesz zbudować domek, tunel, wieże oraz wiele innych budowli - jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia. Łącząc plac zabaw ze schodkami stworzysz fascynującą formę aktywności, która wspomoże prawidłowy rozwój ruchowy Twojego dziecka. Aktywna forma spędzania czasu to także doskonała odskocznia od nowoczesnej technologii, która na co dzień otacza malucha.

 • Łatwość montażu i demontażu

Plac zabaw Montessori to nie tylko doskonałe rozwiązanie do zabaw na dworze, ale też świetna opcja na rozrywkę w domu. Modułowa budowa zestawu pozwala zachować kompaktowość zestawu. Sprawia to, że łatwo można go przenosić, a po nieskomplikowanym demontażu trzymać w dowolnym miejscu.

Budując różne konstrukcje, dzieci będą trenowały logiczne myślenie oraz nauczą się efektywnego planowania swoich działań. Budowa swojej wymarzonej budowli rozwinie ich kreatywność oraz pobudzi wyobraźnię.

 • Rozwój motoryki dużej

Te zabawki sensoryczne dla 2 latka zostały zaprojektowane, tak aby zachęcić najmłodszych do aktywności fizycznej. Systematyczna zabawa z ich wykorzystaniem pomaga rozwinąć motorykę dużą, czyli równowagę oraz koordynację ruchową. Precyzyjne układanie deseczek poprawi także zdolności manualne dziecka.

 • Doskonale sprawdzi się w przedszkolu, szkole podczas zabaw grupowych

Doskonale sprawdzi się podczas zabaw w grupie, w których to Twoje dziecko nauczy się współpracy drużynowej oraz umiejętnej komunikacji z otoczeniem.

 • Zabawka z serii Montessori wpływa pozytywnie na rozwój Twojej pociechy

Drewniany Plac zabaw KateHaa pozwala na naukę poprzez własną aktywność, pracę i spontaniczne działanie. Dzięki tej metodzie Twoje dziecko stanie się skoncentrowane na swoich zadaniach oraz będzie dążyło do samodzielności. Zabawki Montessori wspierają rozwój dziecka w każdej dziedzinie: emocjonalnej, społecznej, intelektualnej i fizycznej. Jej głównym wyróżnikiem jest także nieskomplikowana forma i estetyczne wykonanie.

 • Bezpieczeństwo dzieci jest najważniejsze

Deseczki wraz ze schodkami zostały dostosowane do potrzeb i ochrony zdrowia dzieci. Drewno wykorzystane do wykonania tych pomocy terapeutycznych jest starannie szlifowane na gładko, dzięki czemu wszystkie krawędzie są zaokrąglone i nie posiadają ostrych zakończeń. Producent dołożył wszelkich starań, aby produkt był w 100% bezpieczny, w końcu będą korzystać z niego dzieci.

 • Solidna i trwała konstrukcja wykonana z bałtyckiej sklejki brzozowej

Wszystkie elementy zestawu zostały wykonane z bałtyckiej sklejki brzozowej, która jest w stanie wytrzymać silne uderzenia oraz duże obciążenia. W tym przypadku nie oszczędza się na materiałach, bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze!

 

Co zawiera?

 • Plac zabaw

 • Schodki

 

Wymiary elementów:

 • Deski ścienne:

Długość: 75 cm

Szerokość: 1,5 cm

Wysokość: 20 cm

 • Trójkątne deski dachowe:

Długość: 75 cm

Szerokość: 1,5 cm

Wysokość: 29 cm

 • Elementy łączące:

Długość: 13 cm

Szerokość: 1,5 cm

Wysokość: 20 cm

 • Podstawa, krawędź balkonu:

Długość: 75 cm

Szerokość: 1,5 cm

Wysokość: 10 cm

 

Główne informacje

 • Wszystkie elementy zostały wykonane z bałtyckiej sklejki brzozowej o grubości 15 mm, posiadającej certyfikat FSC i CE.

 • Zestaw pomalowano kolorem półmatowym spełniającym normę bezpieczeństwa zabawek EN 71-3.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej