Build&Play Buduj i baw się - drewniany plac zabaw Montessori

 • Producent: KATEHAA
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 2 310,00 zł

  2 200,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 110,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 2 200,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  2 200,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Build&Play Buduj i baw się - drewniany plac zabaw Montessori pozwala na ułożenie konstrukcji, jaką tylko dziecko sobie wymarzy. Inwestujesz w jeden produkt, który prócz niesamowitej frajdy, jaką daje, zapewnia także rozwój na wielu płaszczyznach. Ćwiczy wyobraźnię i kreatywność, a także przyczynia się do poprawy równowagi oraz koordynacji ruchowej - czyli motoryki dużej.

Plac zabaw KateHaa doskonale odnajdzie się w każdym pokoju dziecięcym oraz sali zabaw. Znajdzie również swoje zastosowanie w przedszkolu, szkole oraz w gabinecie terapeutycznym. To również to idealne rozwiązanie do aktywnych zabaw na dworze.

Ta drewniana zabawka to doskonały pomysł na prezent dla dzieci od 12 miesięcy do 12 lat. Użycie przez najmłodszych zalecane tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

Drewniany plac zabaw Montessori dostępna jest także w innych wersjach:

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Zabawa tym zestawem to czysta przyjemność

Plac zabaw Montessori to świetna pomoc sensoryczna, którą można rozbudowywać według własnych pomysłów. Dlatego też będzie cieszyła się zainteresowaniem dziecka przez wiele lat. Możesz zbudować domek, tunel, wieże oraz wiele innych budowli - jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia. Stworzysz fascynującą formę aktywności, która wspomoże prawidłowy rozwój ruchowy Twojego dziecka. Aktywna forma spędzania czasu to także doskonała odskocznia od nowoczesnej technologii, która na co dzień otacza malucha.

 • Szybki i łatwy montaż

Plac zabaw Montessori to nie tylko doskonałe rozwiązanie do zabaw na dworze, ale też świetna opcja na rozrywkę w domu. Modułowa budowa zestawu pozwala zachować kompaktowość zestawu. Sprawia to, że łatwo można go przenosić, a po nieskomplikowanym demontażu przechowywać w dowolnym miejscu.

Budując różne konstrukcje, dzieci będą trenowały logiczne myślenie oraz nauczą się efektywnego planowania swoich działań. Budowa swojej wymarzonej budowli rozwinie ich kreatywność oraz pobudzi wyobraźnię.

 • Zabawka ruchowa, która zachęci dzieci do zabawy

Ta drewniana zabawka została zaprojektowana, tak aby zachęcić najmłodszych do aktywności fizycznej. Systematyczna zabawa z jej wykorzystaniem pomaga rozwinąć motorykę dużą, czyli równowagę oraz koordynację ruchową. Precyzyjne układanie deseczek poprawi także zdolności manualne dziecka.

 • Doskonały pomysł na aktywną zabawę z równieśnikami

Doskonale sprawdzi się podczas zabaw w grupie, w których to Twoje dziecko nauczy się współpracy drużynowej oraz umiejętnej komunikacji z otoczeniem.

 • Wpływa pozytywnie na rozwój Twojej pociechy

Drewniany Plac zabaw KateHaa pozwala na naukę poprzez własną aktywność, pracę i spontaniczne działanie. Dzięki metodzie Marii Montessori Twoje dziecko stanie się skoncentrowane na swoich zadaniach oraz będzie dążyło do samodzielności. Zabawki Montessori wspierają rozwój dziecka w każdej dziedzinie: emocjonalnej, społecznej, intelektualnej i fizycznej. Jej głównym wyróżnikiem jest także nieskomplikowana forma i estetyczne wykonanie.

 • Produkt dostosowany do potrzeb najmłodszych

Deseczki zostały dostosowane do potrzeb i ochrony zdrowia dzieci. Drewno wykorzystane do wykonania tej pomocy terapeutycznej jest starannie szlifowane na gładko, dzięki czemu wszystkie krawędzie są zaokrąglone i nie posiadają ostrych zakończeń. Producent dołożył wszelkich starań, aby produkt był w 100% bezpieczny, w końcu będą korzystać z niego dzieci.

 • Wytrzymała konstrukcja wykonana z bałtyckiej sklejki brzozowej

Wszystkie elementy zestawu zostały wykonane z bałtyckiej sklejki brzozowej, która jest w stanie wytrzymać silne uderzenia oraz duże obciążenia. W tym przypadku nie oszczędza się na materiałach, bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze!

 

Co zawiera?

 • Plac zabaw

 

Wymiary elementów:

 • Deski ścienne:

Długość: 75 cm

Szerokość: 1,5 cm

Wysokość: 20 cm

 • Trójkątne deski dachowe:

Długość: 75 cm

Szerokość: 1,5 cm

Wysokość: 29 cm

 • Elementy łączące:

Długość: 13 cm

Szerokość: 1,5 cm

Wysokość: 20 cm

 • Podstawa, krawędź balkonu:

Długość: 75 cm

Szerokość: 1,5 cm

Wysokość: 10 cm

 

Główne informacje

 • Wszystkie elementy zostały wykonane z bałtyckiej sklejki brzozowej o grubości 15 mm, posiadającej certyfikat FSC i CE.

 • Zestaw pomalowano kolorem półmatowym spełniającym normę bezpieczeństwa zabawek EN 71-3.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej