Brailliant 40

 • 12 499,00 zł

  12 145,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 354,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  12 145,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  12 145,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  12 145,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  12 145,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  12 170,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: harpo_brailliant40
Dodaj do mojej listy

BRAILLIANT 40 to urządzenie, przeznaczone do czytania dla osób niewidomych i słabo widzących. Można wykorzystać je na wiele różnych sposobów. Komfortowe użytkowanie oraz wygodę w posługiwaniu się sprzętem, zapewniają dużej wielkości klawisze "kciukowe", które pełnią funkcję nawigacyjną.

Urządzenie zostało skonstruowane w oparciu o najnowszą technologię, związaną z odczytywaniem pisma Braillie'a, tak zwanych linijek brajlowskich. Odpowiednie oprzyrządowanie umożliwia jednoczesne sporządzanie notatek.

Brailliant 40Sprzęt posiada niewielkie rozmiary oraz wagę, dzięki czemu można zabierać go ze sobą w podróż.

Nowoczesna konstrukcja, mocna i trwała oprawa sprawiają, że urządzenie jest bardzo wytrzymałe na wszelkiego rodzaju wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. BRAILLIANT 40 można przyłączać do każdego modelu laptopa, jako dodatkową klawiaturę. Sprzęt doskonale współpracuje z innymi urządzeniami peryferyjnymi.
To doskonała pomoc do indywidualnego użytkowania dla osób niedowidzących, jak również niezbędne wyposażenie wszelkich poradni rehabilitacyjnych czy terapeutycznych, które prowadzą zajęcia z osobami, które mają problemy ze wzrokiem.

BRAILLIANT 40 - DOSKONAŁE WSPARCIE DLA OSÓB NIEDOWIDZĄCYCH I NIEWIDOMYCH

Odpowiednio wyprofilowane przyciski urządzenia, zapewniają precyzję wyboru danej opcji. Są one rozmieszczone w równych odległościach, z przodu produktu. Dzięki temu, ich obsługa przy pomocy kciuków, nie nastręcza żadnych trudności i pozwala na szybką i wygodną pracę. Dobrze zaprojektowany układ klawiszowy umożliwia łatwe wybieranie wszystkich kombinacji klawiszowych i kontrolę czytania ekranu, bez udziału wzroku.

Dane techniczne urządzenia:

 • długa żywotność baterii polimerowo-litowo-jonowej
 • maksymalny czas pracy na naładowanej baterii - 20 godzin
 • możliwość wykorzystania złącza Bluetooth lub portu USB do naładowania baterii
 • samowyłączanie sprzętu
 • wymiary sprzętu - 31 x 8.7 x 1.8 cm
 • waga - 650 gram
 • bardzo precyzyjna nawigacja, którą zapewniają - 4 klawisze "kciukowe", 6 klawiszy funkcyjnych, 8 klawiszy brajlowskich, 2 klawisze spacji, 40 klawiszy przywoływania kursora oraz 40 modułów brajlowskich
 • urządzenie jest kompatybilne z systemem Windows, programami czytającymi oraz produktami firmy Apple (MAC, iPhone, iPad, iPod, iPod touch)

Produkt nadaje się do użytku zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, również tych, będących w podeszłym wieku. Sprzęt idealnie sprawdzi się w miejscu pracy, w domu, w szkole czy w poradni terapeutycznej. Może być wykorzystywany również w hospicjach, szpitalach, domach spokojnej starości itp. Jest odporny na kurz, brud oraz wilgoć. Jego pracy nie zakłócają inne urządzenia elektroniczne, które znajdują się w pobliżu. To wysokiej jakości sprzęt, który ułatwi komunikację osobom z problemami wzroku.

Wybierz urządzenie, które pomaga w czytaniu osobom niewidzącym i niedowidzącym!

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

21-06-2021
Ciekawą zabawą należąca do zabaw heurystycznych jest kosz skarbów. Kosze skarbów to zabawa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić, ale bez problemu utrzymują pozycję siedzącą. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej zabawie i podpowiemy w jaki sposób ją...

więcej

Odkrywamy zalety zabawy heurystycznej

Odkrywamy zalety zabawy heurystycznej

21-06-2021
Dzieci od urodzenia są małymi odkrywcami. Interesuje je wszystko, co je otacza. Lubią odkrywać, eksperymentować, poznawać, testować i badać nowe przedmioty i aktywności. Naturalna ciekawość świata drzemie w każdym dziecku. To ona pozwala mu poszerzać wiedzę i zdobywać nowe...

więcej

Czy zabawa klockami ma sens?

Czy zabawa klockami ma sens?

21-06-2021
Dzieci uwielbiają zabawy klockami. Klocki należą również do najchętniej kupowanych zabawek. Czy zabawa klockami to tylko sposób na ciekawe spędzanie wolnego czasu i zabicie nudy? Sprawdź czy warto kupować klocki i zachęcać dziecko do zabawy nimi.

więcej