Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

BoardMaker & Speaking Dynamically Pro

 • Producent: MAYER-JOHNSON
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 3 199,00 zł

  3 075,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 124,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  3 075,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  3 075,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  3 075,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  3 075,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  3 100,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Kupując ten produkt gratis otrzymujesz transport kurierem oraz ubezpieczenie przesyłki.

Uwaga: W naszym sklepie realizujemy także zamówienia dofinansowane na oprogramowanie wspomagające funkcje komunikacyjne. Wejdź by poznać szczegóły.

W swojej ofercie posiadamy również inne oprogramowanie przeznaczone tworzenia tablic komunikacyjnych: SymWriter, SymWrord, Boardmaker (bez syntezy mowy), jak również programy odczytujące wiele tekstów z monitora komputerowego, jak np.Ivona - pakiet rehabilitacyjny oraz Zoomtext MagReader
W naszej szerokiej ofercie znajduje się również programy dla dzieci niedosłyszących: Mówiące Obrazki oraz Komlogo Obrazy-Słowa-Dźwięki.
Można u nas zakupić również wiele innych programów logopedycznych, terapeutycznych oraz dla niepełnosprawnych.

 

Boardmaker z rozszerzeniem Speaking Dynamically Pro jest programem wspierającym komunikację alternatywną do tworzenia mówiących tablic komunikacyjnych, planów dnia, nakładek, kart pracy. Jest doskonałym narzędziem wspomagającym proces komunikacji osób niemówiących. Program wspomaga doskonale umiejętności posługiwania się symbolami.

Boardmaker & Speaking Dynamically Pro jest oprogramowaniem służącym do tworzenia dynamicznych tablic komunikacyjnych na ekranie komputera. Umożliwia zatem wykorzystanie komputera jako mówiącej pomocy komunikacyjnej korzystającej z mowy nagranej lub syntezowanej.

 

Możliwość dofinansowania ze środków PFRON:
Kliknij by zobaczyć jak i gdzie złożyć wniosek


BoardMaker & Speaking Dynamically Pro Oprogramowanie Boardmaker wspiera również naukę czytania, pisania, naukę języka w każdym wieku, a dodatkowo umożliwia tworzenie książek komunikacyjnych. Dostępny w programie zestaw narzędzi, umożliwia szybkie konstruowanie i uzupełnianie tablic oraz dostosowanie tablic do potrzeb użytkownika.
Program współpracuje z syntezatorem mowy, oraz dodatkowo daje możliwość możliwość nagrywania komunikatów za pomocą mikrofonu.

Speaking Dynamically Pro współpracuje z programem Boardmaker, dzięki temu istneje możliwość wykorzystania wszystkich tablic utworzonych przy pomocy standardowej wersji programu i dodać do nich dynamiczne funkcje Speaking Dynamically Pro. Oprogramowanie to współpracuje również z innymi programami graficznymi, w których tworzone są tablice komunikacyjne. BoardMaker & Speaking Dynamically Pro Opisywany program pozwala zaprojektować kolorowe tablice lub czarno-białe, składające się z białych symboli na czarnym tle lub z czarnych na białym tle. Program daje możliwość dopasowania wielkości symboli oraz tablicy do możliwości ruchowych i percepcyjnych użytkownika.

Dostępne w programie szablony tablic do wszystkich urządzeń komunikacyjnych używanych na świecie pozwalają na szybkie i proste przygotowanie tablic do każdego z takich urządzeń.
Biblioteka symboli może zostać wzbogacona o dowolne inne symbole, zdjęcia, obrazki. Konstruowanie tablic pozwala na dowolne zmiany symboli lub tworzenie nowych na podstawie już istniejących, dzięki wykorzystaniu "narzędzi do rysowania".

Poza możliwościami jakie daje standardowa wersja programu, możliwe także jest wykorzystanie oprogramowania Speaking Dynamically Pro. BoardMaker & Speaking Dynamically Pro Zbudowanie sieci tablic dynamicznych przy pomocy tego oprogramowania umożliwi osobie niemówiącej porozumiewanie się oparte na wykorzystaniu szybkiego i równoczesnego dostępu do wielu tablic.
Program zawiera również narzędzia, które umożliwiają naukę zasad konstruowania wypowiedzi i zdań. Osoba niepełnosprawna za pomocą oprogramowania może uzyskać dostęp do wielu funkcji komputera oraz wykorzystywać je samodzielnie. Możliwe jest korzystanie z internetu, drukowania, otwierania innego programu itp.

Boardmaker & Speaking Dynamically Pro zawiera bardzo przydatną wirtualną klawiaturę. Dzięki niej osoby nie mogące obsługiwać rękoma klawiatury mają możliwość samodzielnego pisania. Program umożliwia również dostosowanie metody dostępu do komputera odpowiednio do potrzeb osób niepełnosprawnych (ekran dotykowy, włącznik, klawiatura wirtualna, joystick itp.).

BoardMaker & Speaking Dynamically Pro

 • Nośnik danych: pendrive

Wymagania systemowe BoardMaker & Speaking Dynamically Pro:

 • Windows 7, 8, 10  - wersje 32/64-bit
 • Pamięć RAM: 512 MB
 • Dysk twardy: 1 GB wolnej przestrzeni

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Konkurs dla nauczycieli

Konkurs dla nauczycieli

17-09-2019
Konkurs dla nauczycieli. Szczegóły na naszym profilu FB i na blogu.

więcej

Programista – zawód przyszłości – zainteresuj tematem dziecko!

Programista – zawód przyszłości – zainteresuj tematem dziecko!

02-09-2019
Programowanie, podobnie jak chociażby znajomość języków obcych, należy do tej grupy umiejętności, które znacząco ułatwiają start w dorosłym życiu. I podobnie, jak w przypadku języków obcych, im wcześniej dziecko zacznie się z nim zaznajamiać, tym lepiej. Co ciekawe, choć...

więcej

Opinia o programie Percepcja słuchowa

Opinia o programie Percepcja słuchowa

02-09-2019
Opinia przygotowana przez Neurologopedów, surdologopedów pracujących w PPP numer 7 w Gdańsku Program Percepcja słuchowa jako narzędzie do wspomagania i usprawniania percepcji słuchowej i koncentracji uwagi słuchowej

więcej