Blat do bujaka

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: GOODWOOD POLAND

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 339,00 zł brutto
 • Czas realizacji: 1 - 5 dni.
 • 400,00 zł

  389,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 400,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 11,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 412,00 zł z VAT – Kurier - DPD<br/>Bezpłatny transport już od 700,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  412,00 zł z VAT – Kurier - DPD
  Bezpłatny transport już od 700,00 zł

Dla kogo?

Drewniany blat został zaprojektowany do użytku z bujakiem GoodWood. Z pomocą blatu można w moment zamienić bujak w wygodny stolik. Bujak z blatem znajdzie zastosowanie od pierwszych dni życia dziecka. Takie wyposażenie świetnie sprawdzi się w przedszkolu, szkole oraz podczas zabaw w domu.

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Bezpieczeństwo użytkowania

Blat został zaprojektowany tak, aby był przyjazny i bezpieczny – wszystkie krawędzie są obłe, a narożniki zaokrąglone. Blat jest stabilny i nakłada się go na bujak. Nie musisz więc bać się, że mógłby się przesuwać i utrudniać zabawę dziecka – skutecznie mocują go krążki pozycjonujące. 

 • Uniwersalne zastosowanie

Za pomocą blatu i bujaka w dosłownie kilka sekund Twoje dziecko stworzy ergonomiczny stolik, który może być ladą w sklepie, pracownią małego rysownika czy biurkiem pisarza. A jeśli maluch akurat się nie bawi, Ty możesz wykorzystać go np. jako stolik kawowy.

 

Blat GOOD WOOD

Na zdjęciu: stolik, bujak, krzesełko, tablice grafomotoryczne

 

 • Ciekawa forma zachęci dzieci do zabawy

Bujak z blatem to zabawka, która pomoże nam stymulować prawidłowy rozwój dziecka poprzez nieograniczone możliwości spędzania czasu.

 • Łatwość montażu

Nie ma żadnych śrub mocujących czy innego skomplikowanego systemu mocowania, więc nie musisz bać się o długie godziny majsterkowania.

 

Blat GOOD WOOD

 

 • Wyprodukowano w Polsce

Blat GoodWood został wykonany ze sklejki liściastej, dzięki czemu masz pewność, że korzystasz z pomocy najwyższej klasy. Wykorzystanie takiego materiału zapewnia wytrzymałość oraz solidność, przez co nie musisz bać się, że blat stanowi jakiekolwiek zagrożenie dla Twojego dziecka.

 

Co zawiera?

Drewniany blat o wymiarach 102 cm x 46 cm, i grubości 1,8 cm.

 

Główne informacje

Aby w pełni wykorzystać blat potrzebujesz bujaka GoodWood.

Przestrzeń potrzebna do swobodnej zabawy na bujaku to 1,5 m x 1,5 m.

Stolik utworzony z bujaka i blatu ma wysokość 52 cm. Według normy PN-EN 1729-1:2007 to odpowiednia wysokość dla dzieci o wzroście 108–121 cm.

Waga blatu to: 7,20 kg.

Blat dopasowany jest do kształtu płoz bujaka. Jego wymiary to 102 cm x 46 cm, a grubość to 1,8 cm.
Wysokość blatu na bujaku to 52 cm.

 

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej