Bite Tube Tip z wypustkami

 • 24,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  34,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 70,00 zł
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  34,90 zł Paczkomat InPost (+10,90 zł)
  36,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  44,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  49,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Kod: ark_bite_tub_tip_wyp
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Bite Tube Tip to końcówka zaprojektowana z myślą o efektywnych ćwiczeniach gryzienia i żucia. Końcówka ta przeznaczona jest do pracy razem z wibratorem logopedycznym Z-Vibe. Ten tandem posłuży jako idealne narzędzie do usprawnienia aparatu artykulacyjnego o prawidłową umiejętność gryzienia oraz żucia. Powierzchnia narzędzia pokryta jest poziomymi prążkami, taka tekstura dostarczy ćwiczącemu dodatkowych bodźców, co jeszcze korzystniej wpłynie na progres w nauce.

Bite Tube Tip jest bardzo podobna do końcówki Bite-n-Chew Tip XL, odróżnia ją jednak pusty środek, który stanie się sprzymierzeńcom w ćwiczeniach żucia i gryzienia. Napełnij tubkę miękkim pokarmem typu mus czy jogurt i ciesz się postępami w ćwiczeniach swojego podopiecznego.

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Bite Tube Tip pozwala w komfortowy sposób ćwiczyć zdolność gryzienia i żucia. Z jego pomocą można wykonywać ćwiczenia poprawiające siłę oraz sprawność aparatu gryząco-mówiącego, co ma znaczący wpływ na jakość wypowiadania się.

 • Końcówka posiada pustą przestrzeń w środku, do której wkłada się jedzenie. Bite Tube Tip należy umieścić z boku ust między przedtrzonowcami lub trzonowcami lub na całej długości powierzchni trzonowej z jednej strony. Kiedy dana osoba ugryzie, zostanie nagrodzona jedzeniem, co z pewnością będzie miało korzystny wpływ na przebieg i skuteczność ćwiczeń.

 • Dzięki możliwości włożenia miękkiego pokarmu do otworu końcówki, mamy możliwość włączenia prawdziwych pokarmów w nasze ćwiczenia, może być to również wprowadzenie do spożywania pokarmów stałych.

 • Powierzchnia narzędzia pokryta jest poziomymi prążkami, które dostarczają ćwiczącemu dodatkowych bodźców sensorycznych. Dzięki tej teksturze końcówka jest odrobinę twardsza niż jej gładki odpowiednik, dlatego zaleca się rozpoczęcie ćwiczeń od wersji gładkiej a na kolejnym etapie rekomendowane jest przejście do końcówki teksturowanej.

 • Wykonano w USA z materiałów klasy medycznej zgodnych z FDA- możesz być pewny, że produkt jest sprawdzony, przetestowany i bezpieczny.

 • Nie zawiera ołowiu, ftalanów, PCV, lateksu oraz BPA- nie musisz bać się, że produkt stanowi jakiekolwiek zagrożenie dla Twojego zdrowia.

 

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

Jak nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

07-05-2021
Nauka gryzienia i żucia ma kluczowe znaczenie w rozwoju karmienia. Gryzienie i żucie ma również bardzo duży wpływ na rozwój mowy oraz prawidłową artykulację. Czy wiesz w jaki sposób nauczyć dziecko poprawnie gryźć i żuć?

więcej

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

18 pomysłów na prezent dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat. Co wybrać?

27-04-2021
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Jaki prezent wybrać dla dziecka w wieku od 6 miesięcy do 2 lat? Na co się zdecydować, żeby dziecko skorzystało z zabawki, a rodzic nie zbankrutował? Zobacz nasze...

więcej

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

Jak rozwijać kreatywność dzieci?

21-04-2021
Wszelkie wyzwania wymagają od nas adaptacyjnej postawy twórczej i kreatywnej, gdyż to ona pomaga nam dokonywać zmian i dostosować się do zmieniającej się rzeczywistości. Postawę kreatywną powinno rozwijać się już od najmłodszych lat. W jaki sposób można wspierać kreatywność...

więcej