Bite-n-Chew Tip XL z wypustkami

 • 24,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  34,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Bite-n-Chew XL z wypustkami to końcówka do wibratora logopedycznego, która skutecznie usprawnia aparat artykulacyjny o prawidłową umiejętność gryzienia oraz żucia wraz ze stymulacją wrażeń czuciowych. W efekcie może służyć jako gryzak, a dzięki niezwykle wysokiej jakości wykonania z powodzeniem posłuży podczas codziennej pracy logopedy.

Końcówka Bite-n-Chew to nieoceniona pomoc logopedyczna w usprawnianiu niestabilnej żuchwy oraz słabo funkcjonującej umiejętności gryzienia/żucia. Dzięki długości całkowitej ok. 6,2 cm można dotrzeć nią aż do zębów trzonowych. Ćwiczenia z wykorzystaniem tego narzędzia to kluczowe elementy składające się na uzyskanie u pacjenta prawidłowego domknięcia ust w stanie spoczynku lub pracy nad przygotowaniem aparatu mowy do prawidłowej wymowy głosek. Tylko w pełni sprawny aparat artykulacyjny może zaowocować nienaganną wymową każdej głoski.


Uniwersalność końcówki pozwala na wykorzystywanie jej  z najpopularniejszymi wibratorami dostępnymi na rynku, tj. Z-Vibe, Z-Grabber oraz Rerek. Umieszczając ją  w wybranym wibratorze logopedycznym możemy również pobudzać zewnętrzne części policzków oraz warg. To pozwala na pobudzenie receptorów czuciowych, co w efekcie wpływa na dużo większą efektywność prowadzonych ćwiczeń.

 

Szpatułka Bite-n-Chew Tip XL z wypustkami

Główne cechy Bite-n-Chew:

 • Produkt medyczny wyprodukowany z materiałów zgodnych z FDA
 • Długość ok. 6,2cm, średnica ok. 1cm
 • Nie zawiera ołowiu, ftalanów, PCV, leteksu oraz BPA
 • Możliwość czyszczenia w zmywarce do naczyń
 • Kompatybilny z wibratorami: Z-Vibe, Z-Grabber, Rerek

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

Głoska [sz] – sposoby na utrwalenie głosek szumiących

27-07-2021
Logopeda w swojej pracy bardzo często spotyka się z nieprawidłową, bądź brakiem, właściwej realizacji głosek szeregu szumiącego. Przechodząc przez kolejne etapy pracy terapeutycznej, od momentu pojawienia się dźwięku, do czasu jego utrwalenia w mowie spontanicznej, może minąć...

więcej

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

Edukacja emocjonalna – jak nauczyć dziecko rozpoznawać i nazywać emocje?

19-07-2021
Rozpoznawanie, nazywanie i wyrażanie własnych emocji może przysporzyć dziecku sporo trudności. Ważnym etapem rozwoju dziecka jest rozwój emocjonalny. Już na etapie edukacji przedszkolnej należy stworzyć odpowiednie warunki do tego, aby dziecko panowało nad własnymi emocjami oraz...

więcej

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

Zabawa w kosz skarbów – czy wiesz jak ją zorganizować?

21-06-2021
Ciekawą zabawą należąca do zabaw heurystycznych jest kosz skarbów. Kosze skarbów to zabawa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze chodzić, ale bez problemu utrzymują pozycję siedzącą. W tym artykule przyjrzymy się bliżej tej zabawie i podpowiemy w jaki sposób ją...

więcej