Będzie Dobrze

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: LEARNETIC
 • Kod producenta: 5902488035480

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 249,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 1 490,00 zł

  1 229,00 zł z VAT

  CENA KATALOGOWA: 1 490,00 zł
  OSZCZĘDZASZ: 261,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 1 229,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  1 229,00 zł z VAT – Kurier - DPD (transport gratis)

Dla kogo?

Będzie dobrze to specjalny program edukacyjno-terapeutyczny do pracy z młodzieżą. Zawarte w nim materiały mają różnorodną formę (w tym multimedialną), która spodoba się nastolatkom. Treść programu została przygotowana przez pedagogów i psychologów z myślą o dotykających uczniów problemach. Poruszane zagadnienia dotyczą także bieżącej sytuacji i aktualnych zagrożeń.

Program pomaga młodzieży poradzić sobie z izolacją oraz lękami związanymi z pandemią, a także podejmuje tematykę wojny i pokoju, ułatwiając odnalezienie równowagi w trudnej sytuacji. Wiele tematów jest bardzo uniwersalnych, z którymi może zetknąć się każdy. Należą do nich m.in. fake news i netykieta. 

Treści zawarte w materiałach dotyczą też ponadczasowych wartości ważnych dla każdego człowieka, takich jak tolerancja, emocje i autorytety. Tematyka jest przeznaczona dla uczniów od 10 roku życia, z możliwością wyboru zagadnień zależnie od wieku i potrzeb.

Zajęcia z wykorzystaniem zestawu mogą być prowadzone grupowo lub indywidualnie. Program będzie bardzo przydatny nauczycielom w czasie godziny wychowawczej. Materiały doskonale sprawdzą się także w pracy psychologów i pedagogów podczas zajęć terapeutycznych, wspierając rozwój emocjonalno-społeczny.

 

Wersja demonstracyjna

 

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Omówienie istotnych dla młodzieży zagadnień

Zawarta w programie tematyka to aktualne problemy dotykające nastolatków. Poruszając je na godzinie wychowawczej lub sesjach terapeutycznych uczestnicy będą mogli nauczyć się najlepszych sposobów radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Wszystko przedstawione jest w zrozumiałej dla uczniów formie, a ekrany multimedialne czytelnie przedstawiają omawiane zagadnienia:

 

Programy edukacyjne to ciekawy i angażujący pomysł na zajęcia szkolne

 

 • Nauka radzenia sobie z emocjami

Dzięki programowi Będzie dobrze młodzież lepiej zrozumie swoje emocje. Interaktywne pomoce umożliwią także poszerzenie wiedzy na temat otaczającej rzeczywistości. Ekrany multimedialne i inne akcesoria pomogą uczniom bezpiecznie korzystać z internetu, co zmniejszy ryzyko zagrożeń w sieci. Porady zawarte w programie stworzą nastolatkom bazę do radzenia sobie w trudnych chwilach i pokażą, jak ważne jest pozytywne podejście w każdej sytuacji.

 

Programy edukacyjne dla dzieci powyżej 10 roku życia

 

 • Interaktywne zajęcia angażujące uczestników

Omawianie ważnych dla nastolatków zagadnień z wykorzystaniem materiałów interaktywnych aktywizuje grupę i zachęca do udziału w zajęciach. Możliwość zabrania głosu w dyskusji i współdziałania w rozwiązywaniu zadań to nie tylko pomysł na zainteresowanie uczniów omawianą tematyką, ale też metoda integrująca grupę. Program został ułożony w taki sposób, aby angażować młodzież do wypowiadania swoich wątpliwości i poszukiwania odpowiedzi. W tym celu przygotowane zostały specjalne pytania, które mogą być bazą do przeprowadzenia ciekawej rozmowy:

 

Programy multimedialne zachęcą do aktywności podczas zajęć

 

 • Materiały edukacyjno-terapeutyczne w formie atrakcyjnej dla młodzieży

Multimedialne ekrany to jedne z najbardziej lubianych przez nastolatków pomocy dydaktycznych. Ciekawa forma prowadzenia zajęć zainteresuje uczniów, dzięki czemu przyniesie jeszcze więcej korzyści. Tematyka poruszana w programie jest dla młodzieży bardzo ważna, ale często i trudna. Właśnie dlatego zagadnienia przedstawione zostały na specjalnych tablicach oraz w formie cyfrowej. Dzięki temu staną się bardziej przystępne i zrozumiałe, a tematykę łatwiej będzie oswoić. Z myślą o tym w programie zostało przygotowanych wiele ćwiczeń do rozwiązania, w tym na komputerze:

 

Programy dla szkół podstawowych świetnie sprawdzą się podczas prowadzenia lekcji wychowawczej

 

Co zawiera?

 • 9 licencji dla nauczycieli (bezterminowych)

 • 30 licencji dla uczniów

 • 2 obszerne podręczniki metodyczne

 • 2 zestawy kart służących do ćwiczeń, zabaw i gier

 • karty pracy

 • scenariusze zajęć

 • wiele angażujących ekranów interaktywnych

Pakiet zapewnia interesujące tematy na godzinę wychowawcza

Informacje o programie

Licencja Bezterminowa
Ilość stanowisk
 • 3 stanowiska online (wymagany dostęp do Internetu)
 • 6 stanowisk offline (praca bez dostępu do Internetu) dla nauczyciela
 • dodatkowa licencja dla 30 uczniów
Wersja językowa polska

 

Wymagania techniczne

Do poprawnego działania zasobów edukacyjnych konieczne jest korzystanie z poniższych przeglądarek i systemów operacyjnych.

 

Przeglądarki:

 • Google Chrome – od wersji 32, oraz wyższe wersje,

 • Mozilla Firefox – od wersji 27, oraz wyższe wersje,

 • Apple Safari od wersji 8 wzwyż,

 • Microsoft Edge.

 

Systemy operacyjne: 

 • Microsoft Windows – wersje 7,8,8.1,10 i wyższe (Chrome, Firefox, Edge),

 • Apple Mac OSx – od wersji 10.08 i wyższe (Safari),

 • Apple iOS – od wersji 7.1.2 (Safari),

 • Google Android 7.1.1, 8, 9, 10 (Chrome i Edge), 

 • Linux (Chrome i Firefox).

 

Główne informacje

Program zgodny z wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej ws. pomocy psychologicznej i pedagogicznej w publicznych placówkach edukacyjnych.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji czubka języka - nowa wersja narzędzi

15-05-2024
Do prawidłowego żucia niezbędne są ruchy boczne – lateralne języka, a do prawidłowego połykania i artykulacji głosek niezbędne jest uzyskanie prawidłowej pionizacji języka, a więc wklejenia jego masy w podniebienie. Terapię logopedyczną w wyćwiczeniu tych ruchów mogą wesprzeć... Więcej
Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

Kiedy do logopedy? Czy moje dziecko potrzebuje logopedy? 9 sygnałów, które powinny wzbudzić Twoją czujność.

19-04-2024
Dlaczego moje dziecko nie naśladuje dźwięków zwierząt, gdy jego rówieśnicy to robią?  Czy to normalne, że moje dziecko nie wypowiada określonej głoski w danym wieku? Czy wysuwanie języka podczas mowy powinno zachodzić? Z tymi i wieloma innymi pytaniami często borykają się rodzice... Więcej
Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

Program Aktywna Tablica 2024: jakie pomoce można zakupić w ramach aktywnej tablicy? Jak zdobyć dofinansowanie?

16-04-2024
​W 2024 roku MEN realizuje kolejną, ostatnią już, edycję rządowego Programu Aktywna Tablica 2020-2024, w ramach którego placówki szkolne mogą otrzymać dofinansowanie na zakup sprzętu komputerowego i pomocy dydaktycznych. W budżecie Programu jest do rozdania aż 55 mln. zł a wszystko... Więcej