Baza Prac Domowych FIZYKA, klasa 7-8

 • 889,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 889,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)

  Cena produktu z transportem od:
  889,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Baza Prac Domowych FIZYKA, klasa 7-8 to multimedialne materiały dla nauczycieli szkół podstawowych. W zestawie znajduje się 307 gotowych zadań, które kilkoma kliknięciami można zlecić uczniom do wykonania w domu. W programie dostępnych jest także 113 lekcji, która mogą stanowić powtórzenie materiału lub naukę metodą odwróconej klasy.

Taki sposób pracy to wiele korzyści dla nauczycieli i dla uczniów! Nauczyciel za pomocą programu może sprawnie przekazać całej klasie zadanie, oszczędzając tym samym czas konieczny na dyktowanie. Z kolei uczniowie chętniej będą uczyć się w formie interaktywnej, w której od razu po wykonaniu zadania otrzymają automatyczną informację zwrotną.

Baza prac domowych działa na platformie Dzwonek.pl. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala na zrobienie zadania domowego na dowolnym urządzeniu multimedialnym. Ciekawy sposób utrwalania wiedzy i użycie nowych technologii to czynniki, które warto wykorzystywać, aby zwiększyć motywację uczniów do nauki!

Zaletą programu jest także otwarta licencja dla szkoły na okres 36 miesięcy i zgodność z podręcznikami najpopularniejszych wydawnictw.

 

 

 

50-oprogramowanie Możliwość wykorzystania w nauce zdalnej

Multimedialne materiały bardzo dobrze sprawdzą się podczas zajęć online, zarówno indywidualnych, jak i z całą klasą.

106-kreatywnosc2 Nauka o świecie

Program edukacyjny pozwoli na przeprowadzenie aż 113 lekcji, które mogą stanowić powtórzenie materiału lub naukę metodą odwróconej klasy.

22-ksiazka-podrecznik-w-zestawie Zgodność z podręcznikami

Program zapewnia zgodność z podręcznikami wydawnictw: Nowa Era, WSiP i GWO.

20-konieczny-dostep-do-internetu2 Ogromna ilość materiałów

W zestawie znajduje się 307 gotowych zadań, które kilkoma kliknięciami można zlecić uczniom do wykonania w domu. W programie dostępnych jest także 113 lekcji. Otwarta licencja dla szkoły na okres 36 miesięcy

 

Dlaczego warto?

 • Oszczędność czasu nauczyciela

Przygotowanie lekcji, materiałów dla uczniów i treści zadań domowych, a następnie sprawdzanie ich poprawności to czynności, które zwykle pochłaniają wiele godzin pracy. Mając to na uwadze, każde rozwiązanie usprawniające pracę nauczyciela jest cenne! Dobrym sposobem jest skorzystanie z Bazy prac domowych. Zawiera ona komplet zadań, które w kilka chwil można przekazać całej klasie. Ich tematyka jest dostosowana do najczęściej używanych podręczników (wydawnictw Nowa Era, WSiP i GWO). Dzięki temu można dokładnie dobrać pracę domową do aktualnie przerabianej w danej klasie tematyki. Oszczędzanie czasu przeznaczanego przez nauczyciela na układanie zadania, a także pewność, że każdy z uczniów ma polecenie zapisane poprawnie i w całości ułatwią pracę zarówno nauczyciela, jak i ucznia.

 

Baza Prac Domowych FIZYKA, klasa 7-8

 

 • Atrakcyjna forma zadania domowego

Praca domowa zamieszczona i rozwiązywana w formie multimedialnej to lubiany przez dzieci i młodzież sposób uczenia się. Interaktywne zadania są przez uczniów chętniej wykonywane, co może pozytywnie wpłynąć na efektywność nauki.

 

 • Szczegółowy raport wykonanych zadań

Oprócz możliwości szybkiego zlecenia uczniom zadania domowego, nauczyciel może także sprawnie kontrolować jego wykonanie. Jest to możliwe dzięki otrzymaniu szczegółowego raportu. Uwzględnia on pracę każdego z uczniów z osobna oraz całej klasy łącznie.

 

Baza Prac Domowych FIZYKA, klasa 7-8

 

 • Automatyczna informacja zwrotna o wykonanym zadaniu

Po wykonaniu ćwiczenia z Bazy prac domowych, każdy uczeń otrzymuje informację zwrotną przesyłaną automatycznie zaraz po rozwiązaniu zadania. Taki system usamodzielnia w utrwalaniu materiału, a także zwiększa motywację do systematycznej nauki.

 

 • Możliwość wykorzystania w nauce zdalnej

Korzystanie z Bazy prac domowych odbywa się na platformie Dzwonek.pl. To właśnie tutaj można zadawać prace domowe, ale też skorzystać z zawartych w programie lekcji w ramach nauki zdalnej. Multimedialne materiały bardzo dobrze sprawdzą się więc podczas zajęć online, zarówno indywidualnych, jak i z całą klasą. Tak przygotowane zadania i lekcje to dobra baza do nauczania metodą odwróconej klasy, gdzie każdy uczeń w swoim tempie przygotowuje się do zajęć szkolnych.

 

Baza Prac Domowych FIZYKA, klasa 7-8

 

Co zawiera?

 • Liczba lekcji: 113

 • Liczba zadań: 307

Baza Prac Domowych FIZYKA, klasa 7-8

Główne informacje

Licencja: otwarta, na 36 miesięcy

Zgodność z podręcznikami wydawnictw:

 • Nowa Era

 • GWO

 • WSiP

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

 

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

18-11-2022
Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

więcej

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

Pomysły na zabawy terapeutyczne i edukacyjne z wykorzystaniem klamerek

20-10-2022
Klamerki to niezwykle praktyczne produkty, które można wykorzystać do niezliczonej ilości zabaw terapeutycznych i edukacyjnych, podczas których dziecko rozwinie szereg umiejętności i kompetencji.

więcej

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

Sala Doświadczania Świata – wielozmysłowa terapia

14-10-2022
Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

więcej