Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

AUROVOX - zegar mówiący z budzikiem

 • Producent: LUMEN
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 109,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  109,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  109,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  121,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (+12,00 zł)
  129,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  134,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Zegar mówiący z budzikiem to dobrej jakości czasomierz, który jest przeznaczony dla osób słabo widzących i niewidomych, będących w różnym wieku. Zapotrzebowanie na tego typu produkty jest bardzo duże, ponieważ klienci poszukują urządzeń prostych w obsłudze, które jednocześnie łączą w sobie kilka funkcji. Nasza firma oferuje wspaniały zegarek mówiący, który przyda się w życiu codziennym, każdej osobie z dysfunkcją narządu wzroku. Dzięki niemu, nigdy nie spóźnisz się na umówione spotkanie i zawsze będziesz mieć pełną kontrolę nad czasem.

Skorzystaj z okazji i zamów ten wyjątkowy produkt, a zawsze będziesz wszędzie na czas!

Zegar mówiący z budzikiem – funkcjonalność i nowoczesna technologia

Zegar mówiący z budzikiem to sprzęt bardzo prosty w obsłudze, który posiada tylko dwa funkcjonalne przyciski, dlatego też może być używany przez seniorów z różnymi problemami neurologicznymi np. chorobą Alzheimera czy demencją starczą. Rewelacyjnie sprawdzi się także, jako pomocnik dla dzieci, obarczonych zaburzeniami ruchowymi. Wyświetlacz oraz wskazówki zastąpiono tutaj doskonale słyszalnym dźwiękiem, wydobywającym się z głośnika. Dwupoziomowa regulacja głośności umożliwia jej dostosowanie do osobistych preferencji użytkownika. Wybór maksymalnego poziomu głośności pozwala na zrozumienie komunikatów głosowych, nawet przez ludzi z uszkodzonym narządem słuchu, ponieważ dźwięk jest słyszalny, z oddalonego o kilka metrów pomieszczenia. Uruchomienie funkcji głosowych odbywa się za pomocą jednego, dużego przycisku, który usytuowany jest na wierzchu urządzenia. Komunikat wypowiadany jest w języku polskim, głośno i wyraźnie. Dzięki temu, użytkownik może łatwo poznać aktualną datę i godzinę.

Sprzęt wyposażono we w pełni udźwiękowione menu, dlatego też każda osoba, z niego korzystająca, ma całkowitą kontrolę nad wszystkimi, wykonywanymi przez siebie czynnościami. Regulowanie zegarka odbywa się przez naciśnięcie klawisza „SET”, na jego spodzie. Wszystkie czynności są potwierdzane komunikatem głosowym – „ustaw godzinę”. Sekwencyjne wciskanie górnego klawisza powoduje wybór wartości liczbowej. Ustawianie funkcji budzika oraz daty odbywa się w sposób analogiczny. Zasilanie przez mocne i wytrzymałe baterie pozwala na uniknięcie przypadkowego wyłączenia się sprzętu, w czasie przerw w dostawie energii elektrycznej.

Tego typu sprzęt to niezbędnik w domu każdej osoby z uszkodzonym narządem wzroku!

Zegar mówiący z budzikiem – dane techniczne urządzenia:

 • komunikaty, wypowiadane są przez przyjemnie brzmiący męski głos
 • funkcja mówiąca tylko w języku polskim
 • regulacja głośności na dwóch poziomach do wyboru
 • pełne wymawianie godziny i daty
 • funkcjonalne menu
 • niezwodny budzik
 • 2 duże i zabezpieczone przed uszkodzeniem przyciski
 • zasilanie odbywa się przy pomocy 3 baterii typu AAA (sprzedawane osobno)
 • wymiary sprzętu wynoszą : szerokość: 11 cm, wysokość: 5 cm
 • waga: 70 g

Zegar mówiący z budzikiem to świetne urządzenie, które przyda się wielu osobom z dysfunkcjami narządu wzroku oraz innymi, towarzyszącymi schorzeniami. Obsługa odbywa się przy pomocy tylko 2 przycisków. To sprzęt, który można wykorzystywać w życiu codziennym do kontrolowania daty oraz czasu. Urządzenie posiada bardzo niewielkie rozmiary oraz wagę, dlatego można zabierać je w podróż oraz przenosić w dowolnie wybrane miejsce. Trwała i solidna konstrukcja pozwala na bezawaryjne i długotrwałe użytkowanie. Obudowa została zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz szkodliwym działaniem wielu czynników, w tym promieni słonecznych, wilgoci, kurzu czy brudu. Atrakcyjna cena idzie w parze z wysoką jakością urządzenia. Na wszystkie tego typu produkty nasza firma daje aż 12 miesięcy gwarancji.

Od dzisiaj możesz kontrolować swój czas – zapoznaj się z naszą ofertą!

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

31-05-2019
Aby zaciekawić i zachęcić uczniów do nauki, potrzebne są pomoce naukowe. Zakup wyposażenia pracowni przyrodniczej można sfinansować, korzystając z dofinansowania MEN. Jak skutecznie starać się o środki i gdzie zakupić pomoce dydaktyczne?

więcej

ŚMIAŁO DO SZKOŁY – CZY WARTO KUPIĆ ?

ŚMIAŁO DO SZKOŁY – CZY WARTO KUPIĆ ?

28-05-2019
Program multimedialny „Śmiało do szkoły” Nowa Era i Edusensus jest wspaniałą pomocą do nauki czytania i pisania. Jak doskonale zdajemy sobie sprawę, w dobie multimediów jako terapeuci, nauczyciele, nie możemy pozostać jedynie na papierowych wydaniach pomocy dla dzieci. Dlaczego?...

więcej