Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Attention and looking

 • Producent: HARPO
 • 1 059,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  1 059,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  1 059,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  1 059,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  1 059,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  1 084,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

ATTENTION AND LOOKING

ATTENTION AND LOOKING to zaawansowane oprogramowanie, które stanowi pierwszą część, z całej, bogatej serii programów typu Inclusive Eye Gaze. Ideą, jaka przyświecała stworzeniu tego typu programów, było umożliwienie użytkownikom nauki sterowania komputerem, tylko przy użyciu narządu wzroku. Oprogramowanie posiada szereg ciekawych i inspirujących ćwiczeń, które są skierowane do osób, rozpoczynających swoją przygodą z tego typu urządzeniami, a szczególnie tych użytkowników, którzy pragną zaopatrzyć się w urządzenia - PCEye Go, EyETech bądź Tobii i-15.

Oprogramowanie można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Nieskomplikowana budowa pozwala na jego użytkowanie zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych, a nawet seniorów w podeszłym wieku. Może być ono wykorzystywane w ośrodkach terapeutycznych i rehabilitacyjnych, w domach opieki i spokojnej starości, szpitalach, w poradniach psychologicznych, a także w zaciszu domowym lub w miejscu pracy, w którym znajdują się pracownicy, dotknięci różnego rodzaju ograniczeniami ruchowymi. Oprogramowanie przeznaczone jest dla tych osób, które z powodu choroby czy wypadku, nie są w stanie obsługiwać komputera w sposób manualny. ATTENTION AND LOOKING można wykorzystywać także do oceny postępów w nauce u danej osoby. Ćwiczenia, które są dostępne w zestawie, pomagają w nauce podstawowych umiejętności, które są niezbędne do obsługi urządzeń, sterowanych przy pomocy ruchu gałki ocznej - koncentracji uwagi, sposobu patrzenia oraz zrozumienia zasad sterowania wzrokiem. Oprogramowanie daje szansę na wypracowanie u użytkownika odpowiednich nawyków. Wykonywanie ćwiczeń zasadza się na intuicyjnym działaniu oraz eksperymentowaniu. Oprogramowanie może być używane do nauki obsługiwania ekranów dotykowych, myszy komputerowych itp.

ATTENTION AND LOOKING – ŚLEDZENIE, FIKSACJA, LOKALIZACJA

ATTENTION AND LOOKING posiada zestaw aż 18 ćwiczeń, które są podzielone według rozwijania poszczególnych umiejętności – śledzenia, fiksacji i lokalizacji. Ćwiczenie z funkcji śledzenia jest dostosowane do rozwijania narządu wzroku, poprzez budowanie uwagi wzrokowej, ocenę wzorca poruszania gałkami ocznymi oraz dostrzeganie interesujących użytkownika obrazów. Fiksacja polega na aktywowaniu i motywowaniu do śledzenia obrazów oraz stopniowej nauce klikania w dany obiekt, przy pomocy ruchów gałki ocznej. Lokalizacja oparta jest na nauce skanowania wzrokiem, określonego obiektu oraz na nabywaniu umiejętności sprawnego poruszania kursorem myszki przy pomocy oczu. Program wspomaga funkcję sterowania wzrokiem, dzięki zastosowaniu bardzo interesujących dla użytkownika animacji. Każde ćwiczenie polega także na zmotywowaniu danej osoby do dalszego wykonywania działań i rozwijania posiadanych już umiejętności. Oprogramowanie zawiera specjalny moduł, który pozwala na zapis oraz późniejszą analizę osiąganych wyników. Wygodna forma filmów i wykresów, dokładnie weryfikuje wszelkie postępy w nauce użytkownika i wskazuje mu, jakie błędy popełnia. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemem operacyjnym Windows: XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 (32 oraz 64 bit) / 10. To produkt ultranowoczesny, który sprawia, że osoby z dysfunkcjami nie czują się wykluczone czy niepełnosprawne.

Dzięki temu oprogramowaniu masz szansę na sprawne i szybkie obsługiwanie komputera tylko za pomocą gałek ocznych!

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

31-05-2019
Aby zaciekawić i zachęcić uczniów do nauki, potrzebne są pomoce naukowe. Zakup wyposażenia pracowni przyrodniczej można sfinansować, korzystając z dofinansowania MEN. Jak skutecznie starać się o środki i gdzie zakupić pomoce dydaktyczne?

więcej