Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

Atre kancelaria LT - wersja elektroniczna

 • Producent: ATRE
 • Czas realizacji: 1-2 dni
 • 725,70 zł

  659,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 66,70 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  659,00 zł z VAT – Wersja elektroniczna (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  659,00 zł Wersje elektroniczne wysyłane są w formie klucza elektronicznego poprzez e-mail.
  Nie istnieje możliwość zakupu tego produktu za pobraniem (płatność przy odbiorze).
 • Dodaj recenzję:

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Jeżeli funkcjonalność wersji LT nie spełnia założeń, zapoznaj się z wersją rozbudowaną: Kancelaria 2.0

Zachęcamy także do zapoznania się z alternatywnym rozwiązaniem wspierającym pracę kancelarii prawniczej: Asystent Kancelaria Prawnicza

Program Kancelaria LT (Lite) jest okrojoną wersją programu Kancelaria. Poprzez zmianę funkcjonalności zmieniła się również cena tego oprogramowania. Kancelaria LT znajduje zastosowanie w małych kancelariach adwokackich, biurach radcowskich i biurach prawnych. Program przeznaczony jest głównie do zarządzania kancelarią dla osób prowadzących indywidualną praktykę.

Program jest prosty, przejrzysty i łatwy w obsłudze. Dzięki temu, że program jest przyjazny można szybciej obsługiwać klientów, porządkować dokumenty i pisma.

Atre Kancelaria LT Najważniejszym ograniczeniem programu w wersji LT jest możliwość pracy tylko na pojedynczym komputerze (utworzenie konta dla jednego użytkownika/pracownika). Zawsze natomiast istnieje możliwość zaktualizowania do wersji Kancelaria 2, która umożliwia pracę grupową w sieci. Podczas takiej aktualizacji dane nie zostaną utracone i można natychmiast rozpocząć pracę z tym programem.

Program posiada kilka modułów, które ze sobą współpracują. Są nimi: Uczestnicy postępowania, Repertorium, Czynności, Dokumenty, Kartoteki, Faktury oraz Opinie i ekspertyzy.
Licencja programu jest dożywotnia, z roczną aktualizacją.
Wersja elektroniczna oznacza, że dane licencyjne wraz z adresem do pobrania programu zostaną wysyłane na e-mail po zaksięgowaniu wpłaty.

Opis modułów:

 • Uczestnicy postępowania
  W module tym użytkownik rejestruje informacje o klientach, stronach przeciwnych i pozostałych uczestnikach postępowania (np. świadkach, biegłych). Informacje te mogą zawierać dane podstawowe i adresy osób lub firm, adres korespondencyjny, e-mail, stronę www, konta bankowe itp. Do każdego klienta można przypisać sposób rozliczania się z kancelarią - ryczałtowo miesięcznie z limitem lub bez limitu godzin, czy według stawki godzinowej.
  Każdą ze stron można przyporządkować do zdefiniowanej wcześniej grupy i formy prawnej. Poprzez sformułowanie odpowiednich kryteriów wyszukiwania w każdej chwili można łatwo dotrzeć do potrzebnych danych dotyczących firmy lub osoby.
 • Repertorium

  Repertorium obejmuje informacje pozwalające zidentyfikować sprawę, poprzez jej własny numer, nazwę, sygnatury w kolejnych sądach, numer w repertorium, oznaczenie sprawy, daty rozpoczęcia i zakończenia.
  Przed wprowadzaniem spraw należy przemyśleć jak zostanie sprawa sklasyfikowana. Atre Kancelaria LT System klasyfikacji powinien być zgodny z profilem kancelarii, wprowadza się go poprzez zdefiniowanie gałęzi i dziedziny prawa. W każdej sprawie mogą zostać zapamiętane kolejne etapy postępowania prowadzonego w różnych sądach i instancjach.

  W programie możliwe jest również wpisywanie historii i danych pozwu, danych o wszystkich posiedzeniach sądów oraz danych o wydanych wyrokach i postanowieniach sądów w każdej instancji. Każda sprawa może zostać połączona z informacjami o innych sprawach z nią powiązanych. Każda sprawa może mieć określony sposób rozliczenia:
  godzinowy - dane o stawce zostają pobrane z danych klienta, lecz może zostać ona zmieniona;
  rozliczenia jednorazowe - za określoną kwotę.

  Wykorzystanie programu Kancelaria LT umożliwi również pilnowanie terminów posiedzeń sądów, w których mają brać udział pracownicy kancelarii. W programie możliwe jest wyświetlanie i drukowanie listy zarejestrowanych posiedzeń w danym miesiącu i roku.

 • Czynności

  Moduł ten odpowiedzialny jest za rejestrowanie wszystkich czynności związanych ze sprawą. Można dodawać do czynności jej wartość, uzyskać informację o kosztach poniesionych w sprawie w zadanym okresie. Istnieje możliwość stworzenia i wydrukowania rozliczenia czynności dla każdego klienta i dla każdej sprawy.

  Moduł ten zawiera również terminarz-kalendarz, w którym można notować terminy i tematy spotkań. Z terminarza można dopisywać dane do rejestru czynności, jak również można dodawać je do kalendarza MS Outlook.
  Można również w tym module skorzystać z opcji powiadamiania o konieczności rozpoczęcia wykonywania czynności. Poprzez rozbudowane kryteria wyszukiwania, w dowolnej chwili jest możliwość znalezienia i zobaczenia danych o poszukiwanej czynności.

  Atre Kancelaria LT
 • Dokumenty

  Moduł dokumenty zawiera narzędzia służące do prowadzenia korespondencji wychodzącej i przychodzącej. Można stworzyć książkę korespondencji oraz książkę nadawczą na podstawie dokumentów pobranych z bazy i wprowadzonych od ręki. Oba typy książek mogą zostać wydrukowane. Z kolei przeglądanie zapisów w książkach może odbywać się przy pomocy mechanizmów wyszukiwania wg dat, sprawy, adresata, formy wysyłki lub odbioru.

 • Kartoteki

  Kartoteki są modułem zawierającym pomocnicze listy, które mogą być wykorzystywane przez inne moduły programu. Należą do nich: lista banków, województw, grup urzędów oraz instytucji prawnych i urzędów wraz ze wszystkimi danymi potrzebnymi do pracy systemu i ważnymi dla użytkownika programu.
  Moduł ten zawiera również narzędzia pomocnicze do spraw windykacyjnych takich jak: kalkulator odsetkowy wraz z tabelami odsetek podatkowych, ustawowych i lombardowych.

  Atre Kancelaria LT
 • Faktury

  Służy do rozliczenie poszczególnych spraw i wystawienia faktur dla swoich klientów. Moduł ten umożliwia wystawianie faktur VAT, faktur korygujących VAT jak i faktur UE dla kontrahentów zagranicznych. Faktury można wystawiać na podstawie wprowadzanych danych, do których należą zarejestrowane czynności, indywidualne rozliczenia z klientem lub po prostu z ręki.
  Można również zdefiniować takie elementy faktur jak: stawiki VAT, terminy płatności, formy płatności oraz jednostki miar.

  Moduł Faktury pozwala również na wyszukiwanie faktur według zadanych kryteriów oraz drukowanie wybranego rejestru sprzedaży VAT oraz faktur. Możliwe jest również rejestrowanie płatności dotyczących wystawionych faktur przez kancelarię.

 • Opinie i ekspertyzy

  Moduł Opinie i ekspertyzy służy do zachowywania informacji o różnych zagadnieniach prawnych w formie bazy danych. Dzięki temu można łatwo dotrzeć do potrzebnych dokumentów. Moduł ten pozwala na gromadzenie dokumentów pogrupowanych wg tematów i podtematów jak i oznaczyć je dodatkowymi cechami. Poprzez skatalogowanie dokumentów można łatwo dotrzeć do wcześniej wykonanych ekspertyz i opracowań.

Atre Kancelaria LT

Kancelaria LT pozwala również na eksport listy spraw, czynności, uczestników postępowań, faktur, dokumentów, płatności jak i opinii i ekspertyz. Eksport może odbywać się do formatów CSV, TXT, HTML, Microsoft Excel oraz Microsoft Word.

Funkcje administracyjne w programie Kancelaria LT są jego ważną częścią. Część tych funkcji znajduje się w programie głównym, a część rzadziej używana dostępna jest poprzez program Administracja. Administrator systemu ma możliwość rejestrowania danych właściciela programu, ustawiania opcji systemu oraz wykonywania kopii bezpieczeństwa bazy jak i odtwarzania jej z wybranej kopii.

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Opcja zwrotu towaru również przy zakupie dla firmy

Opcja zwrotu towaru również przy zakupie dla firmy

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość odzyskania klucza licencyjnego

Możliwość odzyskania klucza licencyjnego

Wersja elektroniczna

Wersja elektroniczna
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

31-05-2019
Aby zaciekawić i zachęcić uczniów do nauki, potrzebne są pomoce naukowe. Zakup wyposażenia pracowni przyrodniczej można sfinansować, korzystając z dofinansowania MEN. Jak skutecznie starać się o środki i gdzie zakupić pomoce dydaktyczne?

więcej