Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

ASTRA - powiększona klawiatura z podświetleniem

 • Producent: LUMEN
 • Czas realizacji: 1-2 tygodni
 • 649,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  649,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  649,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  649,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  669,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  674,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

ASTRA - powiększona klawiatura z podświetleniem

 

ASTRA - powiększona klawiatura z podświetleniem to wspaniały sprzęt, który został stworzony z myślą o osobach słabo widzących. Polski rynek akcesoriów komputerowych nie jest jeszcze optymalnie dostosowany do potrzeb osób z dysfunkcjami narządu wzroku. Wciąż brakuje wyboru odpowiedniej jakości sprzętu, który byłby nie tylko trwały i estetyczny, ale działałby funkcjonalnie i bezawaryjnie. Nasza oferta stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie niedowidzących klientów, którzy na co dzień wykorzystują komputer do pracy lub nauki. Dzięki tego typu klawiaturze, znacznej poprawie ulegnie proces tworzenia tekstów czy pisania maili. Nie zwlekaj zbyt długo i koniecznie skorzystaj z tej niebywałej okazji!

ASTRA - powiększona klawiatura z podświetleniem – wydajna i szybka praca przy komputerze

 

ASTRA - powiększona klawiatura z podświetleniem posiada specjalnie zaprojektowaną wysoko kontrastową klawiaturę, która dzięki podświetleniu od spodu pozwala na widoczność klawiszy, nawet w zaciemnionych pomieszczeniach. Moc podświetlenia można swobodnie regulować przy pomocy 5 - stopniowej skali. Urządzenie wyposażono w duże, białe litery, które umieszczone są na czarnych klawiszach. Pozwala to na doskonałą czytelność całej klawiatury, nawet z odległości kilkudziesięciu centymetrów. Sprzęt powiększa czcionkę w skali 1:400. Dzięki temu, każdy użytkownik z zaburzeniami wzroku, ma szansę na odczytanie oraz stworzenie dowolnego tekstu. Klawiatura posiada tradycyjny układ, przyciski funkcyjne, multimedialne oraz klawiaturę numeryczną. Urządzenie ma wbudowane aż dwa porty USB i jest kompatybilne z najnowszymi systemami operacyjnym Windows. Solidna i trwała konstrukcja zapewnia długie użytkowanie oraz jest odporna na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych – promieniowania słonecznego, kurzu, brudu czy wilgoci. Sprzęt może stanowić świetny dodatek do programów typu ZoomText oraz SuperNova. To wspaniałe urządzenie, ułatwiające obsługę komputera, który przyda się każdej osobie, mającej  problemy z narządem wzroku!

ASTRA - powiększona klawiatura z podświetleniem – dane techniczne i informacje o działaniu

 • wysoko kontrastowa, biała czcionka na czarnych klawiszach,
 • kompatybilność z systemem Windows 2000, XP, Vista, 7, 8, 10,
 • 2 wbudowane porty USB,
 • powiększenie czcionki do 400%,
 • 5-stopniowe, regulowane podświetlenie klawiszy,
 • świetny dodatek do programu ZoomText oraz SuperNova.

Prezentujemy doskonałej jakości POWIĘKSZONĄ KLAWIATURĘ Z PODŚWIETLENIEM, która jest objęta 12 miesięczną gwarancją. Sprzęt sprawdzi się w miejscu pracy i w domu. Można także zabrać go w podróż. Jego solidne wykonanie sprawia, iż będzie on służył przez długie lata użytkowania. To świetny pomysł na prezent dla osoby z dysfunkcjami narządu wzroku, która na co dzień posługuje się komputerem.

Wybierz urządzenie, które spełni 100% Twoich oczekiwań!

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

05-07-2019
Normalne funkcjonowanie wiążę się z komunikacją z innym osobami, bo dzięki niej możemy się z każdym porozumieć, realizując swoje plany, spełniając potrzeby. To niby oczywiste, ale nie dla wszystkich łatwe do zrealizowania, bo są osoby, które z racji swoich niepełnosprawności –...

więcej

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej