Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

ArCADia - Sieci Telekomunikacyjne 2

 • Producent: INTERSOFT
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 3 505,50 zł

  2 995,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 510,50 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  2 995,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  2 995,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  2 995,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  2 995,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  3 020,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Dodatkowe informacje na temat produktu:

W naszej ofercie znajduje się również program do projektowania wewnętrznych instalacji gazowych ArCADia - Instalacje gazowe zewnętrzne.Posiadamy również programy do innego rodzaju projektowania, w tym do projektów sieci kanalizacyjnych ArCADia - Sieci Kanalizacyjne lub sieci elektrycznych ArCADia - Sieci Elektryczne.
Można również zapoznać się z innym oprogramowaniem CADowskim. Pełna lista programów CAD.

Aby przetestować działanie i poznać funkcje programów zalecamy pobranie lub zamówienie ich wersji testowych.

 

ArCADia-Sieci Telekomunikacyjne 2 to aplikacja pozwalająca na projektowanie zewnętrznych sieci teletechnicznych. Program ten jest modułem systemu ArCADiA i może funkcjonować także jako nakładka na programy AutoCAD i ArCADia -IntelliCAD.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: Polska
 • Ilość stanowisk: 1
 • Typ licencji: Komercyjna
 • Ważność licencji: Wieczysta

ArCADia-Sieci Telekomunikacyjne 2 to narzędzie umożliwiające projektowanie zewnętrznych sieci teletechnicznych (światłowodowych oraz miedzianych). Program ten jest modułem systemu ArCADiA i może funkcjonować także jako nakładka na programy AutoCAD i ArCADia -IntelliCAD.

ArCADia-Sieci Telekomunikacyjne umożliwia łatwe i szybkie sporządzenie rysunków zewnętrznych sieci teletechnicznych na planach zagospodarowania przestrzennego a także stworzenie własnych rysunków istniejących lub projektowanych sieci w zakresie ich pasywnych składników.

Program przeznaczony jest dla projektantów zewnętrznych sieci telekomunikacyjnych, a także dla firm projektowo-wykonawczych, które są odpowiedzialne za stworzenie koncepcji sieci, sporządzanie rysunków branżowych, opracowywanie inwentaryzacji istniejącej sieci oraz dla wszystkich osób związanych z telekomunikacją. ArCADia-Sieci Telekomunikacyjne umożliwia projektowanie zewnętrznych sieci telekomunikacyjnych na trasie: przełącznica początkowa (zakończenie kablowe początkowe: przełącznica, szafa zewnętrzna, skrzynka kablowa) - trasa linii telekomunikacyjnej - przełącznica końcowa (zakończenie kablowe końca linii: przełącznica, szafa zewnętrzna, skrzynka kablowa, zakończenie kabli w budynku), jak również dowolnej konfiguracji sieci z rozbiciem jej na wybrane elementy składowe.

Przy projektowaniu linii doziemnej należy określić długości kanalizacji kablowej, studnie kablowe, kanalizację wtórną, rurociąg kablowy oraz kable doziemne lub kanałowe. Specyfika projektowania sieci telekomunikacyjnych wymaga użycia takich wielkości, jak złącze kablowe, zapas kabla, przełącznica światłowodowa lub głowica kablowa wewnątrzbudynkowa lub umieszczona w szafie zewnętrznej. Program pozwala na dodanie tych obiektów i umieszczenie ich w projekcie we wskazanym miejscu. W przypadku projektowania kabli telekomunikacyjnych z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury program umożliwia zdefiniowanie wybranych elementów i zapisanie ich jako istniejące, a następnie dodanie elementów projektowanych.

Za pomocą programu ArCADia-Sieci Telekomunikacyjne 2 można w łatwy sposób sporządzić kosztorys poprzez udostępnioną użytkownikowi bazę, która zawiera podstawowe zestawiania materiałów wykorzystywanych przy budowie sieci telekomunikacyjnych z uwzględnieniem kabli i osprzętu do zakończenia kabli światłowodowych oraz miedzianych w obiektach końcowych.
Użytkownik może korzystać z biblioteki obiektów wykorzystywanych przy projektowaniu z możliwością ich edycji i nadawania im parametrów technicznych.
Dodatkowo zestawienia, które zostały wygenerowane w programie mogą być w łatwy sposób przekazane do programów kosztorysowych takich jak Ceninwest lub Norma. Oprócz sprawnego wykonywania rysunków i schematów program przeprowadza obliczenia, które są niezbędne do stworzenia projektu oraz pozwala na stworzenie profesjonalnego raportu technicznego (sprawdzenia poprawności zaprojektowanej sieci).

Dużą zaletą programu jest to, że program zapewnia niesamowitą swobodę działania bez narzucania konieczności zaprojektowania całej nowej sieci. Można także skorzystać z istniejącej sieci po jej wcześniejszym zdefiniowaniu (np. kanalizacji pierwotnej bądź wtórnej dla budowy w niej np. kabla światłowodowego) lub też rozbudować istniejącą już prędzej sieć. Program umożliwia rozpoczęcie i zakończenia pracy w dowolnym miejscu sieci, można zaprojektować jedynie kanalizację kablową pierwotną, studnię kablową bądź odcinkek rurociągu kablowego. Ze względu na wymaganą kolejność budowy nowej lub rozbudowy istniejącej sieci (najpierw należy wybudować rury osłonowe kanalizacji bądź rurociągu kablowego, a dopiero później umieszczać w niej kable, bądź też wybudować sieć napowietrzną) jedynym ograniczeniem dla zaprojektowania kabli telekomunikacyjnych jest wcześniejsze określenie powyższych elementów sieci telekomunikacyjnej.

Wymagania sprzętowe:

 • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy
 • Procesor: 2 GHz lub szybszy
 • Pamięć RAM: 2 GB (zalecane 8 GB przy większych ilościach elementów)
 • Dysk twardy: 3 GB wolnej przestrzeni na dysku
 • Minimalna rozdzielczość ekranu monitora 1024 x 768

Dodatkowe wymagania:

ArCADia-Sieci Telekomunikacyjne 2 do poprawnego działania wymaga posiadania zainstalowanego jednego z następujących programów: ArCADia LT lub ArCADia 10 lub ArCADia PLUS 10 lub ArCADia AC z programem AutoCAD.

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

31-05-2019
Aby zaciekawić i zachęcić uczniów do nauki, potrzebne są pomoce naukowe. Zakup wyposażenia pracowni przyrodniczej można sfinansować, korzystając z dofinansowania MEN. Jak skutecznie starać się o środki i gdzie zakupić pomoce dydaktyczne?

więcej