Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

ArCADia - Instalacje gazowe 2

 • Producent: INTERSOFT
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 2 423,10 zł

  2 111,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 312,10 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  2 111,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  2 111,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  2 111,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  2 111,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  2 136,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Dodatkowe informacje na temat produktu:

W naszej ofercie znajduje się również program do projektowania zewnętrznych instalacji gazowych: ArCADia - Instalacje gazowe zewnętrzne.
Ponad to w swojej ofercie posiadamy również programy do projektowania sieci telekomunikacyjnych ArCADia - Sieci Telekomunikacyjne 2, sieci kanalizacyjnych ArCADia - Sieci Kanalizacyjne lub sieci elektrycznych ArCADia - Sieci Elektryczne.
Można również zapoznać się z innym oprogramowaniem CADowskim. Pełna lista programów CAD.

Aby przetestować działanie i poznać funkcje programów zalecamy pobranie lub zamówienie ich wersji testowych.

ArCADia INSTALACJE GAZOWE to moduł branżowy systemu ArCADia, który umożliwia sporządzenie projektu wewnętrznej instalacji gazowej. Program kierowany jest do projektantów sieci i instalacji gazowych.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: Polska
 • Ilość stanowisk: 1
 • Typ licencji: Komercyjna
 • Ważność licencji: Wieczysta

ArCADia-INSTALACJE GAZOWE to profesjonalne narzędzie rozszerzające możliwości programu ArCADia-IntelliCAD lub programu AutoCAD o funkcjonalność pozwalającą na stworzenia projektu wewnętrznej instalacji gazowej.

Program przeznaczony jest dla projektantów sieci i instalacji gazowych oraz wszystkich osób zajmujących się branżą sanitarną i instalacyjną w budownictwie.


Za pomocą programu ArCADia-INSTALACJE GAZOWE możliwe jest obiektowe tworzenie rysunków wewnętrznej instalacji gazowej na rzutach architektonicznych budynku począwszy od zlokalizowania głównej szafki gazowej, nadaniu jej parametrów technicznych wraz z parametrami gazu, rozmieszczenia odbiorników gazu, urządzeń pomiarowych oraz ustalenie przebiegu rurociągów instalacji gazowej z ustaleniem miejsc montażu armatury odcinającej.

Program pozwala na automatyczne tworzenie schematów obliczeniowych i rozwinięć instalacji dla wszystkich ścieżek dopływu gazu do odbiorników wraz z możliwością jego uszczelnienia. Ponadto możliwe jest wyznaczenie obliczeniowego zapotrzebowania gazu dla budynku zasilanego gazem o dowolnych właściwościach palnych z uwzględnieniem współczynników jednoczesności. Po zaprojektowaniu graficznym instalacji gazowej oraz nadaniu parametrów technicznych wszystkim elementom można przeprowadzić obliczenia całkowitej straty ciśnienia dla wszystkich ścieżek do odbiorników gazu oraz wyznaczyć ciśnienie minimalne i maksymalne przed odbiornikiem gazowym.
Użytkownik ma do dyspozycji bibliotekę obiektów wykorzystywanych przy projektowaniu, które można edytować i nadawać im parametry techniczne.
Oprócz wykonywania rysunków instalacji program pozwala także na przeprowadzenie obliczeń tj. sprawdzenie poprawności przyjętych średnic, kontrola zakresu spadku ciśnienia przed odbiornikami gazu itd. oraz stworzenie profesjonalnego raportu technicznego.

ArCADia-INSTALACJE GAZOWE automatycznie generuje legendy symboli wykorzystanych w projekcie oraz zestawy ilościowe materiałów wykorzystanych w projekcie.
Dzięki wyżej opisanych szerokich, specjalistycznych możliwościach programu tj. tworzenie planów instalacji gazowej w zakresie doboru i przebiegu rurociągów oraz doboru odbiorników gazowych wraz z wykonanymi obliczeniami i raportem poprawności wykonanej instalacji ArCADia-INSTALACJE GAZOWE jest profesjonalnym programem o dużych możliwościach do tworzenia projektów wewnętrznej instalacji gazowych.

Wymagania:

ArCADia INSTALACJE GAZOWE do poprawnego działania wymaga posiadania zainstalowanego jednego z następujących programów: ArCADia LT lub ArCADia 10 lub ArCADia PLUS 10 lub ArCADia AC z programem AutoCAD.

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

31-05-2019
Aby zaciekawić i zachęcić uczniów do nauki, potrzebne są pomoce naukowe. Zakup wyposażenia pracowni przyrodniczej można sfinansować, korzystając z dofinansowania MEN. Jak skutecznie starać się o środki i gdzie zakupić pomoce dydaktyczne?

więcej

ŚMIAŁO DO SZKOŁY – CZY WARTO KUPIĆ ?

ŚMIAŁO DO SZKOŁY – CZY WARTO KUPIĆ ?

28-05-2019
Program multimedialny „Śmiało do szkoły” Nowa Era i Edusensus jest wspaniałą pomocą do nauki czytania i pisania. Jak doskonale zdajemy sobie sprawę, w dobie multimediów jako terapeuci, nauczyciele, nie możemy pozostać jedynie na papierowych wydaniach pomocy dla dzieci. Dlaczego?...

więcej