Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

ArCADia - Instalacje gazowe zewnętrzne

 • Producent: INTERSOFT
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 2 275,50 zł

  1 995,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 280,50 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  1 995,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  1 995,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  1 995,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  1 995,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  2 020,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Dodatkowe informacje na temat produktu:

W naszej ofercie znajduje się również program do projektowania wewnętrznych instalacji gazowych: ArCADia - Instalacje gazowe.
Ponad to w swojej ofercie posiadamy również programy do projektowania sieci telekomunikacyjnych ArCADia - Sieci Telekomunikacyjne 2, sieci kanalizacyjnych ArCADia - Sieci Kanalizacyjne lub sieci elektrycznych ArCADia - Sieci Elektryczne.
Można również zapoznać się z innym oprogramowaniem CADowskim. Pełna lista programów CAD.

Aby przetestować działanie i poznać funkcje programów zalecamy pobranie lub zamówienie ich wersji testowych.

 

ArCADia-Instalacje Gazowe Zewnętrzne to narzędzie, za pomocą którego użytkownik programu ArCADia-IntelliCAD/AutoCAD lub ArCADia-START może stworzyć projekt przyłącza gazowego wraz z zewnętrzną instalacją gazową dla jednego lub grupy obiektów zasilanych ze wspólnego układu instalacji zewnętrznej.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: Polska
 • Ilość stanowisk: 1
 • Typ licencji: Komercyjna
 • Ważność licencji: Wieczysta

Program ArCADia-Instalacje Gazowe Zewnętrzne umożliwia obiektowe tworzenie rysunków elementów przyłącza gazowego i zewnętrznej instalacji gazowej (zlokalizowanej poza budynkiem lub grupą budynków) w zakresie przebiegu rurociągów, armatury odcinającej i lokalizacji, wymiarów szafek gazowych wolnostojących i naściennych. Przeznaczony jest dla projektantów sieci i instalacji gazowych oraz także dla wszystkich osób zajmujących się branżą sanitarną i instalacyjną w budownictwie.


Projektowanie może być realizowane na rzutach zagospodarowania przestrzennego w postaci podkładów geodezyjnych wykonanych jako obrazy wektorowe lub rastrowe (podczytane do pliku dwg i skalibrowane) lub na wykonanych własnych rysunkach przedstawiających istniejącą lub projektowaną sieć.
Program automatycznie tworzy rysunki sytuacyjne zagospodarowania terenu obiektami zewnętrznej instalacji gazowej oraz schematów obliczeniowych i profili podłużnych przebiegu rurociągów i obiektów instalacji. Użytkownik może korzystać z biblioteki obiektów wykorzystywanych przy projektowaniu z możliwością ich edycji i nadawania im parametrów technicznych.

Oprócz wykonywania rysunków program przeprowadza obliczenia, które są niezbędne do stworzenia projektu instalacji (np. sprawdzenie czy dobór średnic rurociągu jest prawidłowy, wyznaczenie spadku ciśnień na odcinkach obliczeniowych) oraz pozwala na stworzenie profesjonalnego raportu technicznego. Program udostępnia także bazę do sporządzania kosztorysu poprzez kompleksowe zestawienie podstawowych materiałów wykorzystanych przy budowie instalacji gazowej zewnętrznej.
ArCADia-Instalacje Gazowe Zewnętrzne automatycznie generuje legendy symboli wykorzystanych w projekcie oraz zestawy ilościowe materiałów wykorzystanych w projekcie.

Wymagania:

ArCADia Instalacje Gazowe Zewnętrzne do poprawnego działania wymaga posiadania zainstalowanego jednego z następujących programów: ArCADia LT lub ArCADia 10 lub ArCADia PLUS 10 lub ArCADia AC z programem AutoCAD.

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

31-05-2019
Aby zaciekawić i zachęcić uczniów do nauki, potrzebne są pomoce naukowe. Zakup wyposażenia pracowni przyrodniczej można sfinansować, korzystając z dofinansowania MEN. Jak skutecznie starać się o środki i gdzie zakupić pomoce dydaktyczne?

więcej