Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

ArCADia - Architektura 9

 • Producent: INTERSOFT
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 2 777,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  2 777,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  2 777,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  2 777,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  2 777,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
  2 802,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

WAŻNE INFORMACJE:

W naszej ofercie znajdują się również inne programy do projektowania CAD i do aranżacji wnętrz. Wśród programów tego typu zachęcamy do zapoznania się z programemami takimi jak  Intellicad lub Arcon 15.


Za drogo? Możesz skorzystać z negocjacji ceny i zaproponować własną cenę, a my się do tej propozycji ustosunkujemy - czy ją akceptujemy czy nie.

 

ArCADia-Architektura jest inteligentnym narzędziem rozszerzającym program ArCADia lub program AutoCAD o funkcje niezbędne do tworzenia profesjonalnej dokumentacji architektonicznej. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii możliwe jest przyspieszenie pracy nad projektami, natomiast dzięki specjalistycznym funkcjom można w intuicyjny sposób tworzyć profesjonalne rysunki techniczne.

 

ArCADia-Architektura jest nowoczesną intuicyjną aplikacją działającą w środowisku CAD. ArCADia - Architektura 8 Program przeznaczony jest głównie dla inżynierów budowlanych, architektów oraz architektów wnętrz.

Przedstawione oprogramowanie jest perfekcyjnie zaprojektowane dzięki połączeniu z ArCADia Start. Dzięki takiej integracji można tworzyć, rysować i edytować dokumentację, dodatkowo pełna kompatybilność z innymi programami architektonicznymi umożliwia efektywnie zaprezentować własne projekty jak i wymieniać dane z innymi użytkownikami.
ArCADia-Architektura pracuje w środowisku programu ArCADia lub programu AutoCAD.

Do podstawowych możliwości programu należy praca z rysunkami posiadającymi dowolnie skomplikowane rzuty kondygnacji i budynków przy użyciu podstawowych elementów konstrukcyjnych: ścian warstwowych (z definicją materiałów dla warstw, ich priorytetów łączenia oraz sposobów kreskowania), stolarki okiennej i drzwiowej, schodów, dachów, słupów (prostokątnych, okrągłych, eliptycznych), kominów, itp. ArCADia - Architektura 8 Można rysować ściany jedno i wielowarstwowe z możliwością definiowania najczęściej używanych wypełnień warstw.
W programie możliwe jest dowolne definiowanie grubości i ilości warstw z określeniem linii rysowanie ściany (krawędź lub oś). Stolarka używana w programie jest wybierana z bogatej biblioteki i wprowadzana na rzut w sposób parametryczny (istnieje możliwość zadania wszystkich parametrów: szerokości, długości, symbolu i wysokości parapetu) wraz z pełnym opisem (zapałką i wysokością parapetu).
Przy wprowadzaniu w ściany drzwi lub okien wybierany jest kierunek ich otwierania. Można na bieżąco modyfikować wszystkie elementy - można zmieniać ich wygląd, właściwości i sposób narysowania. Wbudowana w program biblioteka zawiera także symbole sanitarne, kuchenne, roślinność, elementy wyposażenia wnętrz, pojazdy, itp. Bryłę budynku można oglądać zarówno na przekrojach i elewacjach jak i w podglądzie 3D.

ArCADia-Architektura pomaga użytkownikowi podczas rysowania narzędziami. Czasem również projektant może zostać wyręczony z niektórych czynności, gdyż część funkcji jest zautomatyzowana. Możliwe jest np. w łatwy sposób wprowadzenie stropu nakrywającego cały rzut. Nad wprowadzonymi schodami wycinany jest otwór w stropie, automatycznie tworzony jest również obrys zamknięty ścian tworzący pomieszczenia wraz ze zliczeniem ich kubatury i powierzchni.
Oprogramowanie zawiera kilka sposobów wymiarowania, wśród nich dostępne jest obiektowe - umożliwia ono automatyczne wymiarowanie całego budynku wymiarami zewnętrznymi przypisanymi do elementów. Jest ono modyfikowane wraz ze zmianami w rzucie. ArCADia - Architektura 8 Program posiada również wiele takich funkcji, które w czasie projektowania można wykorzystać, modyfikować lub wprowadzać elementy według własnego pomysłu.

Przedstawiony program potrafi w pełni współpracować z programem ArCon poprzez import i eksport wprowadzonych danych. Projekty wykonane i wizualizowane w ArConie po przeniesieniu do ArCADii podlegają pełnej edycji uszczegółowieniu technicznemu.

ArCADia-Architektura to część systemu ArCADia, którego celem jest współpraca i wymiana danych pomiędzy aplikacjami skierowanymi do poszczególnych branż budownictwa.

Wymagania systemowe:

 • system Windows Vista, 7, 8, 10 32/64-bit
 • Pentium IV 2,4 GHz (zalecany procesor klasy Core 2 Duo)
 • 2 GB RAM (zalecane 4 GB)
 • napęd DVD-ROM
 • karta graficzna kompatybilna z DirectX 9
 • zainstalowany program ArCADia 10 lub AutoCAD 2013-2015

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

31-05-2019
Aby zaciekawić i zachęcić uczniów do nauki, potrzebne są pomoce naukowe. Zakup wyposażenia pracowni przyrodniczej można sfinansować, korzystając z dofinansowania MEN. Jak skutecznie starać się o środki i gdzie zakupić pomoce dydaktyczne?

więcej