Antystresowa zabawka sensoryczna

 • Producent: EDUPLAY
 • Kod producenta: 4260586156843
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 12,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  22,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Jeżeli szukasz skutecznej metody na odstresowanie i wyciszenie to doskonale trafiłeś. Antystresowa zabawka sensoryczna to przedmiot stworzony właśnie do twoich potrzeb. Jest uniwersalny pod względem wiekowym. Pomaga odstresować się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Zabawki typu pop it są bardzo skuteczne i przydadzą się szczególnie osobom, które mają zespół Aspergera bądź autyzm.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Ekologiczna alternatywa wielokrotnego użytku dla folii bąbelkowej

Nasza antystresowa zabawka typu pop it ma właściwości folii bąbelkowej. Z racji iż folia jest jednorazowego użytku jest ona mało ekologiczna. W przypadku pop it jest on wielokrotnego użytku, po wciśnięciu wszystkich wypustek wystarczy obrócić go na druga stronę. Dlatego jest on stworzony z myślą o osobach, które relaksuje i odpręża owa folia.

 • Pomaga w terapii autyzmu oraz zespółu Aspergera

U osób z autyzmem lub Aspergerem przejawia się często zjawisko zachowań autostymulacjach. Są to różnego rodzaju czynności wykonywane regularnie w celu dostarczenia konkretnych bodźców, na które mają teraz zapotrzebowanie. To powtarzanie ruchów lub dźwięków oraz manipulowanie obiektami w powtarzalny sposób. Na przykład machanie rękoma, w chwili radości lub podekscytowania, kiwanie się w przód i w tył podczas nawet zwykłego stania lub stukanie o stół w stresującej sytuacji. U każdego człowieka można dostrzec konkretne czynności pojawiające się w danych sytuacjach co nie koniecznie przejawia autyzm u tej osoby. Są częścią typowego rozwoju, występują u dzieci do ok. 3 roku życia. Dzieci wielokrotnie powtarzają te same ruchy np. tupają gdy się złoszczą lub machają rękoma w ekscytacji. Taka powtarzalność pomaga w nauce koordynacji ruchów tzn. poprzez powtarzanie nabierają sprawności.  Dlatego każdy może używać tego rodzaju przedmiotów w zależności od potrzeb.

 • Działa odstresowująco oraz wspomaga koncentrację

Produkt pozwala także na poradzenie sobie z natłokiem emocji, pomaga wyrażać emocje i mówić innym jak się czujemy, pomaga skoncentrować się oraz czuć własne ciało i uzyskać nad nim kontrolę. Produkt świetnie sprawdzi się podczas terapii ADHD, działając uspokajająco na dziecko.

 • Nasz produkt jest dodatkowo mały i kompaktowy dlatego zmieści się wszędzie i można go zabrać gdzie tylko się chce.

 • Wpływa pozytywnie na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej

Jest to zdolność, która pozwala nam na wykonanie czynności, które wymagają od nas jednoczesnego użycia oczu i rąk. Koordynacja wzrokowo-ruchowa jest złożoną umiejętnością poznawczą, ponieważ wymaga od nas poprowadzenia naszych rąk zgodnie z bodźcami, jakie otrzymują nasze oczy. Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej jest szczególnie ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka i uczenia się w klasie. Prawie wszystkie nasze codzienne czynności wymagają koordynacji wzrokowo-ruchowej.  Wykorzystujemy ją podczas pisania, zapinania guzików, wiązania sznurówek, ubierania się czy czesania dlatego tak ważna jest jej stymulacja i poprawa.

 

Co zawiera?

Jedną sztukę zabawki pop it w jednym z 6 kolorów. Kolor wysyłany jest losowo.

 

Zobacz inne zabawki edukacyjne i zabawki sensoryczne.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

Narzędzia do pionizacji i lateralizacji przodu języka – jak ćwiczyć i kiedy?

13-09-2021
Dziecko nieprawidłowo realizuje głoski szumiące lub głoskę r, a może występuje seplenienie boczne czy asymetria języka? Do prawidłowego żucia oraz wyrazistej artykulacji niezbędne są zarówno ruchy boczne – lateralne, jak i góra – dół – pionizowanie czubka języka. Sprawdź...

więcej

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

Jak pomóc dziecku w nauce matematyki?

06-09-2021
Obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć problemy z nauką matematyki? Zastanawiasz się jak temu zapobiec? Dzieci osiągają umiejętności matematyczne w różnym wieku. Najważniejszy jest fakt, że pierwsze umiejętności zaczynają się rozwijać już w bardzo młodym wieku. W jaki...

więcej

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

Ćwiczenia grafomotoryczne – rysujemy szlaczki – KARTY PRACY do pobrania

09-08-2021
Każde dziecko, aby nauczyć się rysować i pisać, musi wpierw opanować umiejętności grafomotoryczne. Grafomotoryka w uproszczeniu, to nic innego jak właściwe i precyzyjne ruchy palców, dłoni oraz rąk, które umożliwiają nam pisanie, rysowanie, chwytanie i podnoszenie przedmiotów...

więcej