Antystresowa zabawka sensoryczna

 • Producent: EDUPLAY
 • Kod producenta: 4260586156843
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 12,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  22,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Dla kogo?

Jeżeli szukasz skutecznej metody na odstresowanie i wyciszenie to doskonale trafiłeś. Antystresowa zabawka sensoryczna to przedmiot stworzony właśnie do twoich potrzeb. Jest uniwersalny pod względem wiekowym. Pomaga odstresować się nie tylko dzieciom ale i dorosłym. Zabawki typu pop it są bardzo skuteczne i przydadzą się szczególnie osobom, które mają zespół Aspergera bądź autyzm.

 

 

 

 

infografika

 

 

Dlaczego warto?

 • Ekologiczna alternatywa wielokrotnego użytku dla folii bąbelkowej

Nasza antystresowa zabawka typu pop it ma właściwości folii bąbelkowej. Z racji iż folia jest jednorazowego użytku jest ona mało ekologiczna. W przypadku pop it jest on wielokrotnego użytku, po wciśnięciu wszystkich wypustek wystarczy obrócić go na druga stronę. Dlatego jest on stworzony z myślą o osobach, które relaksuje i odpręża owa folia.

 • Pomaga w terapii autyzmu oraz zespółu Aspergera

U osób z autyzmem lub Aspergerem przejawia się często zjawisko zachowań autostymulacjach. Są to różnego rodzaju czynności wykonywane regularnie w celu dostarczenia konkretnych bodźców, na które mają teraz zapotrzebowanie. To powtarzanie ruchów lub dźwięków oraz manipulowanie obiektami w powtarzalny sposób. Na przykład machanie rękoma, w chwili radości lub podekscytowania, kiwanie się w przód i w tył podczas nawet zwykłego stania lub stukanie o stół w stresującej sytuacji. U każdego człowieka można dostrzec konkretne czynności pojawiające się w danych sytuacjach co nie koniecznie przejawia autyzm u tej osoby. Są częścią typowego rozwoju, występują u dzieci do ok. 3 roku życia. Dzieci wielokrotnie powtarzają te same ruchy np. tupają gdy się złoszczą lub machają rękoma w ekscytacji. Taka powtarzalność pomaga w nauce koordynacji ruchów tzn. poprzez powtarzanie nabierają sprawności.  Dlatego każdy może używać tego rodzaju przedmiotów w zależności od potrzeb.

 • Działa odstresowująco oraz wspomaga koncentrację

Produkt pozwala także na poradzenie sobie z natłokiem emocji, pomaga wyrażać emocje i mówić innym jak się czujemy, pomaga skoncentrować się oraz czuć własne ciało i uzyskać nad nim kontrolę. Produkt świetnie sprawdzi się podczas terapii ADHD, działając uspokajająco na dziecko.

 • Nasz produkt jest dodatkowo mały i kompaktowy dlatego zmieści się wszędzie i można go zabrać gdzie tylko się chce.

 • Wpływa pozytywnie na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej

Jest to zdolność, która pozwala nam na wykonanie czynności, które wymagają od nas jednoczesnego użycia oczu i rąk. Koordynacja wzrokowo-ruchowa jest złożoną umiejętnością poznawczą, ponieważ wymaga od nas poprowadzenia naszych rąk zgodnie z bodźcami, jakie otrzymują nasze oczy. Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej jest szczególnie ważny dla prawidłowego rozwoju dziecka i uczenia się w klasie. Prawie wszystkie nasze codzienne czynności wymagają koordynacji wzrokowo-ruchowej.  Wykorzystujemy ją podczas pisania, zapinania guzików, wiązania sznurówek, ubierania się czy czesania dlatego tak ważna jest jej stymulacja i poprawa.

 

Co zawiera?

Jedną sztukę zabawki pop it w jednym z 6 kolorów. Kolor wysyłany jest losowo.

 

Zobacz inne zabawki edukacyjne i zabawki sensoryczne.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

Kategoryzacje tematyczne – ćwiczenia w oparciu o pomoc logopedyczną wydawnictwa Arson – recenzja

13-10-2021
Kategoryzacje zagościły na dobre w gabinetach terapeutycznych. Mowa o wszystkich specjalistach, którzy rozumieją konieczność uczenia odnajdywania cech wspólnych elementów, odkrywania różnic między nimi czy łączenia w zbiory. Czy warto mieć taką pomoc terapeutyczną w gabinecie?

więcej

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

Nowoczesne przedszkole. Jak sprawić, by dzieci nie chciały wracać z przedszkola do domu?

05-10-2021
Przeprowadzenie ciekawej lekcji i zaangażowanie uczniów, to test, przed którym staje każdy nauczyciel. W edukacji przedszkolnej zadanie to bywa jeszcze większym wyzwaniem. W jaki sposób zwrócić uwagę przedszkolaka, który jest żądny wiedzy i jednocześnie wyjątkowo ruchliwy? Jak...

więcej

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

Bujak dla dziecka – czy bujanie szkodzi dziecku?

05-10-2021
Wokół bujania i bujaków narosło wiele mitów. Bujanie dziecka ma zarówno swoich przeciwników, jak i zwolenników. Podobnie ma się sprawa z bujakami dla dzieci. Jak to faktycznie jest z tym bujaniem? Warto kupować bujaczek dla dziecka? Jaki wpływ na dziecko ma bujanie? Czy bujaki są...

więcej