Andreu Toys Memory dotykowe

 • Obserwuj produkt:
 • Producent: ANDREU TOYS
 • Kod producenta: 8416040161168

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 85,00 zł brutto
 • Czas realizacji: Wysyłka w 24 godziny
 • 99,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od: 114,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 200,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  114,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 200,00 zł

Dla kogo?

Andreu Toys Memory dotykowe to gra edukacyjna dla dzieci już od 2 roku życia. Głównym celem tej gry jest dopasowanie elementów do otworów na paletce za pomocą zmysłu dotyku lub wzroku. Ta wspaniała zabawa stymuluje układ sensoryczny do rozwoju fizycznego i emocjonalnego dziecka poprzez dostarczanie różnego rodzaju bodźców małemu organizmowi. Sprzyja również nauce kolorów oraz umiejętności rozpoznawania różnych faktur. Dzięki dopasowywaniu elementów dziecko rozwija koordynację wzrokowo-ruchową oraz motorykę małą.

Andreu Toys Memory dotykowe to idealny produkt do pracy z dziećmi w przedszkolu i szkole. Znalazł również ogromne poparcie wśród specjalistów od integracji sensorycznej, oraz tych, którzy pracują na co dzień z osobami z różnym rodzajem deficytów rozwojowych. Doskonale sprawdza się także w pracy z ludźmi starszymi.

Jeżeli chcesz zainwestować w rozwojowe produkty dla swojego dziecka, lub wyposażyć gabinet specjalistyczny, wybierz Andreu Toys Memory dotykowe. Zostało ono stworzone z surowców najwyższej jakości i posiada certyfikaty bezpieczeństwa.


Z tego powodu będzie również wspaniałym prezentem na różne okoliczności.

 

8-certyfikat-bezpieczenstwa-dobra-jakosc-bezpieczny-produkt Certyfikat bezpieczeństwa

Drewno używane w marce Andreu Toys jest zgodne z przepisami FSC , które gwarantują właściwe zarządzanie zasobami leśnymi.

7-dla-seniorow2 Dla seniorów

Produkt świetnie sprawdzi się do pracy z osobami starszymi.

19-koncentracja-pamiec-skupienie4 Koncentracja i skupienie

Gra memory wymaga koncentracji uwagi, skupienia i zaangażowania pamięci.

29-motoryka-mala-terapia-reki2 Motoryka mała

Układanie małych elementów na odpowiednim miejscu to trening motoryki małej.

42-od-1-roku-zycia-2- Od 2 roku życia

Produkt przeznaczony jest dla dzieci powyżej 2 roku życia.

 

 

 

Dlaczego warto?

 • Koordynacja wzrokowo-ruchowej oraz motoryka mała

Memory to świetny pomysł na rozwój percepcji wzrokowej. Gdy zaangażujemy wzrok dziecka do jednoczesnej pracy z rękami, stworzymy sytuację sprzyjającą doskonaleniu koordynacji wzrokowo-ruchowej. Andreu Toys Memory dotykowe daje możliwość wykorzystania go w obu tych sytuacjach. Różnobarwne elementy to sprawdzony sposób na naukę kolorów i pobudzanie zmysłu wzroku. Wkładanie ich do otworów na paletce według ustalonych zasad oraz wyjmowanie to metoda na rozwój koordynacji ręka-oko oraz motoryki małej.

 

Andreu Toys Memory dotykowe to idealny produkt do pracy z dziećmi w przedszkolu i szkole.

 

 • Stymulacja sensoryczna


Dziecko rozwija, doskonali i kształtuje system integracji w procesie swojego rozwoju. Dlatego tak ważne jest, aby dostarczać maluchowi różnorodne bodźce, które będą stymulować układ nerwowy. Zabawa z przedmiotami o różnych fakturach pobudza zmysł dotyku i wzroku oraz wspiera prawidłowy rozwój integracji sensorycznej.

 

Zabawa z przedmiotami o różnych fakturach pobudza zmysł dotyku i wzroku oraz wspiera prawidłowy rozwój integracji sensorycznej.

 

Memory to gra pamięciowa, która wymaga od uczestników niezwykłej koncentracji uwagi, zwłaszcza wtedy, kiedy mogą polegać tylko na jednym zmyśle. Zakryj dziecku oczy i poproś, by za pomocą samego dotyku rozpoznało i dopasowało do siebie te same faktury materiału. By osiągnąć sukces, podczas takiej zabawy maluch musi zaangażować uwagę i pamięć.

 

Andreu Toys Memory dotykowe to gra edukacyjna dla dzieci już od 2 roku życia.

 

Co zawiera?

 • Paleta z 10 okrągłymi otworami zawierającymi różne kolory i faktury

 • 10 niebieskich elementów z tymi samymi kolorami i fakturami, co na palecie

 • Rozmiar produktu: 27 x 11,5 x 4 cm

 • Rozmiar opakowania: 27,5 x 16,5 x 4,4 cm

 

Memory to gra pamięciowa, która wymaga od uczestników niezwykłej koncentracji uwagi, zwłaszcza wtedy, kiedy mogą polegać tylko na jednym zmyśle.

 

Główne informacje

Wiek: +2

Materiał: drewno i tkanina

Posiada znak CE, certyfikat FSC oraz spełnia surowe normy bezpieczeństwa EN71 EEC

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
Ikony pochodzą ze strony https://www.flaticon.com/

Na blogu

Blog

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

Jak uzyskać dofinansowanie z PFRON na zakup oprogramowania i sprzętu dla niepełnosprawnych w 2024?

23-02-2024
W dzisiejszych czasach dostęp do nowoczesnych technologii i możliwość swobodnego poruszania się stanowią fundament uczestnictwa w życiu społecznym. Dla osób niepełnosprawnych te aspekty mogą jednak stanowić znaczące bariery, ograniczając ich aktywność zawodową, edukacyjną oraz... Więcej
Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

Jak wyciszyć dziecko - 9 sposobów na wyciszenie dziecka, gdy jest przebodźcowane

20-12-2023
Żłóbki, przedszkola, ale i dom to miejsca: gdzie dzieci edukują się, rozwijają swoją kreatywność, poznają siebie, ale i mają styczność z innymi osobami, często dla nich początkowo obcymi. To miejsca, w których ciągle coś się dzieje, które dostarczają dzieciom różnych... Więcej
Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

Zabawki terapeutyczne i edukacyjne – mądry pomysł na prezent dla trzylatka, dwulatka i niemowlaka. Co wybrać? Sprawdź 33 pomysły na prezent dla dziecka.

21-11-2023
Wybór zabawki dla dziecka nie jest prostą sprawą. Wie o tym każdy, kto chociaż raz zmierzył się z tym zadaniem. Trudności może przysporzyć już sam pomysł na prezent. Jeśli dodamy do tego ograniczony budżet lub specjalne potrzeby edukacyjne i rozwojowe dziecka, to stajemy przed... Więcej