Analogie tematyczne

 • Producent: ARSON
 • Kod producenta: 5907763600469
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 85,00 zł

  65,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 20,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od: 76,90 zł z VAT – Paczkomat InPost<br/>Bezpłatny transport już od 150,00 zł

  Cena produktu z transportem od:
  76,90 zł z VAT – Paczkomat InPost
  Bezpłatny transport już od 150,00 zł
Dodaj do mojej listy

Analogie Tematyczne

Wspieranie rozwoju dziecka jest priorytetem dla rodziców, dlatego szczególnie polecamy im grę analogie tematyczne. Nie wszyscy opiekunowie maluchów wiedzą, jak bardzo istotną rolę w harmonijnym rozwoju dziecka odgrywają odpowiednio zaprojektowane i dobrane zabawki edukacyjne. Podczas ich zakupu należy się kierować nie tylko wiekiem dziecka, ale także poziomem jego dotychczasowych umiejętności.

Analogie tematyczne to wyjątkowa i nowoczesna zabawka, która została zaprojektowana w taki sposób, aby trenowała wszystkie najważniejsze funkcje poznawcze u dziecka. Podczas zabawy dziecko dowie się, jak rozpoznawać reguły i w jak wykorzystywać je w praktyce. Gra logopedyczna uczy przede wszystkim logicznego myślenia, analizy i kategoryzowania.

Analogie tematyczne to idealna pomoc dydaktyczna dla przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Umiejętność odkrywania reguł jest bardzo ważna, nie tylko w kontekście takich umiejętności, jak czytanie i pisanie, ale także rozwiązywanie wszelkich zadań, co znajduje przede wszystkim szerokie zastosowanie w nauce liczenia i matematyce.

Jak grać w analogie tematyczne?

Gra Analogie tematyczne może być z powodzeniem wykorzystywana:

 • w domu,
 • w przedszkolach,
 • w szkołach,
 • gabinetach logopedycznych.

Do dyspozycji dziecka jest zestaw 70 kolorowych kart, obustronnie ofoliowanych. Zadanie dziecka polega na znalezieniu analogii, występujących między poszczególnymi elementami układanki. Należy skłaniać dziecko do tego, aby starało się werbalizować rozpoznaną regułę.
Analogie tematyczne zostały zaprojektowane w ten sposób, aby poziom trudności zadania był zróżnicowany, dzięki czemu dziecko będzie zainteresowane grą, nie tylko na jej samym początku, ale także dużo później. Do kart dołączona jest także instrukcja z odpowiedziami oraz tekturowe opakowanie. Z gry mogą korzystać zarówno dzieci zdrowe, jak i te u których stwierdzono różne dysfunkcje rozwojowe.
Analogie tematyczne to gra wspomagająca nie tylko wszystkie funkcje poznawcze, ale także te, związane z pamięcią oraz koncentracją uwagi. Jeśli szukasz niebanalnego prezentu dla swojego dziecka, z pewnością ta gra będzie udanym zakupem!

 

Sprawdź inne pomoce dydaktyczne i zabawki edukacyjne.

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż

Produkt objęty czasową promocją cenową. Okazja-wyprzedaż
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

Tablica manipulacyjna w terapii SI i logopedycznej

09-05-2022
Tablica manipulacyjna, tablica sensoryczna czy nawet tablica edukacyjna. Trzy nazwy, pod którymi kryje się świetna pomoc, którą możesz wykorzystać w terapii integracji sensorycznej, logopedycznej czy wtedy, gdy chcesz zadbać o rozwój dziecka. Poznaj korzyści i ćwiczenia terapeutyczne...

więcej

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

Diagnoza: opóźniony rozwój mowy

22-04-2022
Opóźniony rozwój mowy, to informacja, że dziecko nie mówi, jak mówić powinno w danym roku życia. Co dalej? Jak wygląda terapia logopedyczna?

więcej

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

Autyzm a terapia logopedyczna. Studium przypadku – od diagnozy po terapię

28-03-2022
Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem może być sporym wyzwaniem. W przypadku dzieci autystycznych, opracowanie programu usprawnienia funkcji mowy i wdrożenie prawidłowej terapii, jest wyzwaniem, ale postępy, jakie widać podczas zajęć, dają bardzo dużo satysfakcji. Poznaj historię...

więcej