Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

AgroAsystent 2

 • Producent: AGROPOWER
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 499,00 zł

  479,00 zł z VAT

  OSZCZĘDZASZ 20,00 zł !

 • Cena produktu z transportem od:
  479,00 zł z VAT – Wersja elektroniczna (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  479,00 zł Wersje elektroniczne wysyłane są w formie klucza elektronicznego poprzez e-mail.
  Nie istnieje możliwość zakupu tego produktu za pobraniem (płatność przy odbiorze).
 • Dodaj recenzję:

AgroAsystent jest najnowszym polskim programem wspomagającym zarządzanie gospodarstwem rolnym w produkcji roślinnej. Program przeznaczony jest dla rolników prowadzących różnego rodzaju zasiewy, niezależnie od posiadanego areału.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: Polska
 • Ilość stanowisk: 1
 • Typ licencji: Komercyjna
 • Ważność licencji: 1 rok

Program AgroAsystent powstał w efekcie zdobywanych przez ostatnie lata doświadczeń oraz przez wsłuchiwanie się w opinie i potrzeby zgłaszane przez jego klientów.

Program jest bardziej elastyczny i funkcjonalny niż jego poprzednicy, a jednocześnie prostszy oraz przyjemniejszy w obsłudze. Dostępny jest on wersjach zróżnicowanych pod względem funkcjonalności. Aplikacja pozwala na prowadzenie pełnej ewidencji prac polowych jak również kosztów z nią związanych.


Program działa na systemach operacyjnych Windows Vista, 7, 8 oraz 10.

Agroasystent

Funkcje programu AgroAsystent

Zarządzanie działkami i zasiewami:

Stosowanie programu komputerowego jest zdecydowanie bardziej korzystne od prowadzenia dziennika prac polowych w formie papierowej czy też we własnym arkuszu kalkulacyjnym, jednak trudno jest odzwyczaić się od tego.
AgroAsystent pozwala na przetrzymywanie wszystkich informacji dotyczących gospodarstwa użytkownika oraz prowadzonej produkcji w jednym miejscu. Użytkownik będzie mógł łatwo przeglądać historię zasiewów i prac, tworzyć raporty, drukować zestawienia i dokumenty. Wszystkie dane będą bezpiecznie trzymane na dysku komputera.

Kontrola kosztów:

Wydatek każdej złotówki na produkcję powinien zostać dokładnie przemyślany w przypadku gdy ceny za towar spadają bardzo nisko. Wprowadzając swoje dane do programu AgroAsystent, użytkownik ma możliwość łatwej i szybkiej analizy kosztów, dzięki czemu może on lepiej planować wydatki na środki obrotowe i znajdowanie oszczędności.

Raporty i zestawienia:

W przypadku gdy użytkownik potrzebuje zestawienia użycia środków ochrony roślin, a nie chce on tracić czasu na przeglądanie zapisków, sumowanie i sprawdzanie czy wszystko zostało dobrze policzone, program AgroAsystent ma możliwość wygenerowania takiego zestawienia w praktycznie błyskawicznym czasie. Użytkownik może podać jaki okres, zasiewy i środki chemiczne ma ono zawierać. Program sam obliczy użytą ilość całkowitą i na hektar. Równie szybko użytkownik otrzyma również zestawienia użycia nawozów, materiału siewnego, pracy ludzi i maszyn oraz wiele innych.

Agropower Agroasystent

Dokumenty i druki:

Zazwyczaj na początku maja (jak co roku) traci się czas oraz nerwy na przygotowanie wniosku o dopłaty obszarowe. Każde z pól tabeli trzeba wypełniać, ciągle uważając żeby się nie pomylić. Użytkownicy programu AgroAsystent mają możliwość ograniczenia tego nieprzyjemnego obowiązku do minimum, poprzez generowanie wniosku na podstawie danych o działkach ewidencyjnych i zasiewach, które zostały wprowadzone przez użytkownika już wcześniej. Program będzie również posiadał możliwość tworzenia innych dokumentów, w tym rolno-środowiskowych.

Ewidencja badań gleby i planowanie nawożenia:

Zrównoważone stosowanie nawozów jest ważne z punktu widzenia osiąganych plonów dbałości o środowisko. Program AgroAsystent będzie gromadzić dane o wynikach przeprowadzonych badań gleby i będzie podpowiadać użytkownikowi jakie ilości poszczególnych składników pokarmowych będą optymalne oraz jakie ilości poszczególnych nawozów pozwolą osiągnąć najlepszy ich balans.

Gospodarka magazynowa:

Do produkcji płodów rolnych używa się wielu środków chemicznych, nawozów, materiałów siewnych, paliwa oraz innych zasobów. Czasami można nie pamiętać ile czego zostało i czy wystarczy to na kolejne prace polowe. AgroAsystent oferuje przejrzysty moduł magazynowy, w którym użytkownik będzie mógł wprowadzić przyjścia nowych zasobów, a wyjścia będą dodawały się same, gdy tylko wprowadzi on użycie jakiegoś zasobu w pracy polowej.
Dodatkową korzyścią używania magazynu jest to, że użytkownik nie musi podawać każdorazowo kosztów użycia zasobów, ponieważ w programie są one obliczane automatycznie.

Agropower Agroasystent

Główne cechy AgroAsystenta:

 • Pełna ewidencja prac polowych i ich kosztów:

  Na wprowadzonych do programu obszarach zasiewów można dodać wszystkie wykonane prace polowe, rozbijając je na użyte środki obrotowe (np. maszyna, urządzenie, pracownik, materiał siewny, środek ochrony roślin, nawóz oraz inne). Dla szybszego wprowadzania danych można zdefiniować gotowe zestawy środków obrotowych oraz dodać te same prace polowe do wielu obszarów zasiewów za jednym razem. Dla każdego środka obrotowego można przypisać koszt jego pracy, np. koszt motogodziny dla maszyny lub tony dla nawozu.
  Program zlicza koszty prac polowych i prezentuje je w postaci zestawienia dzięki czemu można łatwo kontrolować koszty swojego gospodarstwa.

 • Zaawansowany widok list:

  Każda z list w programie (np. wykaz działek ewidencyjnych, maszyn, nawozów, pracowników itd.) oferuje filtrowanie danych według dowolnych kryteriów. Dane można sortować, a także można drukować zawartość każdej listy. Można samodzielnie decydować jakie informacje (kolumny) ma zawierać każdy widok listy.

 • Raporty:

  Zależnie od używanej wersji programu, istnieje dostęp do różnych raportów, obrazujących wyniki analiz danych gospodarstwa, które zostały wprowadzone do programu przez użytkownika. Wersja Standard oferuje podstawowe raporty, wersja Plus - dodatkowe, a wersja Ekspert udostępnia pełną gamę raportów.

 • Inteligentne słowniki środków do produkcji - synchronizacja z bazą danych przez Internet:

  Do sprawnej pracy użytkownika w programie, własne słowniki środków obrotowych powinny zostać uzupełnione, wprowadzając własne maszyny, urządzenia, używane nawozy, środki ochrony roślin czy materiały siewne. Do ułatwienia zadania, AgroPower oferuje centralną bazę danych słownikowych, umożliwiająca pobieranie wybranych pozycji. Można również samodzielnie zgłosić własne propozycje do centralnej bazy danych słownikowych, aby inni użytkownicy programu mogli z nich korzystać.

 • Wiadomości - moduł do komunikacji z AgroPower oraz innymi użytkownikami programu:

  Dla wygody użytkownika program został wyposażony w moduł wiadomości, za pomocą którego użytkownik może kontaktować się zarówno z AgroPower, jak również z innymi użytkownikami programu.

 • Obsługa baz danych:

  Program może obsługiwać bazy produkcyjne (służące wprowadzania rzeczywistych danych gospodarstwa) oraz testowe (przydatne do ćwiczeń i poznania funkcjonalności programu). W wersji M (dawniej Plus) użytkownik ma do dyspozycji jedną bazę produkcyjną oraz dwie bazy testowe. Wersja L (dawniej Ekspert) udostępnia jedną dodatkową bazę produkcyjną, w której można prowadzić drugie gospodarstwo.

 • Magazyn:

  Użytkownik może zdecydować czy chce używać modułu magazyny czy nie. W przypadku wyboru pracy bez modułu magazynowego, dla każdego zasoby będzie można podać domyślny koszt jednostkowy, który będzie proponowany przy dodawaniu prac polowych. Będzie można także dowolnie go zmienić. W tym trybie pracy program nie będzie przechowywał informacji o stanach ilościowych poszczególnych zasobów. W przypadku wyboru pracy z modułem magazynowym, wymagane będzie podanie stanów początkowych poszczególnych zasobów oraz ich kosztów jednostkowych. Następnie na bieżąco trzeba będzie wprowadzać informacje o przychodach (zakupach) poszczególnych zasobów - ilości, kosztach nabycia.
  Program będzie automatycznie przeliczał cenę zasobu i nie będzie możliwości ręcznej jej zmiany. Takie zabezpieczenie pozwoli utrzymać spójność danych kosztowych. W przypadku błędnego wprowadzenia informacji o przychodzącej partii danego zasobu, można będzie dokonać korekty i wówczas koszty użycia tego zasobu na polach zostaną automatycznie poprawione.

Błyskawiczna dostawa

Błyskawiczna dostawa

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

Wibrator logopedyczny REREK – recenzja

07-08-2019
Język w krainie herców – logopedyczny „Rerek” i wywołanie głoski „r” W momencie gdy ukończyłam studia logopedyczne, „uzbrojona po zęby” w wiedzę akademicką nie chciałam słyszeć o wspomaganiu terapii głoski „r” jakimkolwiek urządzeniem. Myślałam sobie, że...

więcej

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

NOWOCZESNE PROGRAMY DO WSPIERANIA KOMUNIKACJI. SPRAWDŹ CZY ZNASZ!

05-07-2019
Normalne funkcjonowanie wiążę się z komunikacją z innym osobami, bo dzięki niej możemy się z każdym porozumieć, realizując swoje plany, spełniając potrzeby. To niby oczywiste, ale nie dla wszystkich łatwe do zrealizowania, bo są osoby, które z racji swoich niepełnosprawności –...

więcej

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

Zamówienie z dofinansowaniem w Arante – to nie problem !

26-06-2019
Jeżeli ubiegasz się o dofinansowanie produktu, to z pewnością będziesz potrzebował fakturę proforma, aby przedstawić ją w odpowiedniej instytucji. W naszym sklepie to żaden problem i w bardzo szybki sposób można taką fakturę pozyskać.

więcej