Zakupy bez konieczności rejestrowania się!
Bezpłatna dostawa: Paczkomaty InPost - od 100 zł | Kurier 48 - od 300 zł | UPS - od 700 zł Facebook

102 Zawody z przyszłością

 • Producent: PREMIERE MULTIMEDIA
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • 599,00 zł z VAT

 • Cena produktu z transportem od:
  599,00 zł z VAT – Paczkomat InPost (transport gratis)
 • Warunki i koszty dostawy
  Cena z transportem:
  599,00 zł Paczkomat InPost (bezpłatnie)
  599,00 zł Poczta Polska Kurier 48 (bezpłatnie)
  619,00 zł Firma kurierska (+20,00 zł)
  624,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
 • Dodaj recenzję:

Dodatkowe informacje na temat produktu:

W naszej ofercie znajdują się również inne programy do doradztwa zawodowego: 102 zawody z przyszłością, Absolwent 2 - zakładam firmę, Testy kariery.
Programy te przeznaczone są również dla nauczycieli w szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Specjalnie dla placówek oświatowych udostępniliśmy możliwość składania zamówień z płatnością odroczoną. Poznaj szczegóły.

 

102 Zawody z przyszłością - to multimedialny program dotyczący zawodów, jakie można zdobyć w systemie szkolnictwa zawodowego na poziomie średnim i zasadniczym.

Główne informacje:

 • Wersja językowa: polska
 • Ilość stanowisk: w zależności od licencji
 • Typ licencji: niekomercyjna
 • Ważność licencji: wieczysta

Akademia Umysłu - KoncentracjaProgram 102 zawody z przyszłością daje możliwość diagnozy i poznania zawodów, opierając się na koncepcji czterowymiarowego podziału świata zawodów według przedmiotu pracy, do wykonania których przydatna jest określona aktywność. Program 102 Zawody z przyszłością nie jest kolejnym katalogiem o zawodach, ale zintegrowanym narzędziem, w którego skład wchodzi rozbudowany kwestionariusz preferowanych aktywności i współgrająca z nim baza zawodów, jak również ciekawe filmy dydaktyczne, obszerne prezentacje multimedialne, tematyczne gry i zabawy ekranowe oraz quizy do zawodów z przyszłością. Narzędzie to może być wsparciem dla doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów szkolnych czy wychowawców w realizacji zadań, zgodnie z nałożonym na szkoły Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, dotyczącym zasad udzielania pomocy i organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej, w świetle którego powinny prowadzić zajęcia o tematyce doradztwa edukacyjno-zawodowego dla uczniów szkół ponadpodstawowych. 102 Zawody z przyszłością

 

Nowatorska technologia programu pozwala na jego szerokie zastosowanie w zajęciach grupowych, indywidualnych oraz samokształceniowych, prowadzonych z wykorzystaniem pojedynczych komputerów uczniowskich bądź stanowisk nauczycielskich posiadających projektor, tablice interaktywne, tablety, ekrany dotykowe czy inne nowoczesne technologie. Przygotowano dwa, dostosowane do specyfiki wiekowej, zestawy zadań, a dla lepszej i łatwiejszej pracy z ćwiczeniami dołączono wiele przykładów, ułatwiających odniesienie się do własnej aktywności.

Program pragnie sprostać potrzebom i oczekiwaniom rynku pracy, zgłębiając temat zawodów, które mają tendencję rozwojową, związanych z postępem branży IT, nowymi technologiami, rozwojem nowoczesnego przemysłu, jak również z ochroną środowiska, budownictwem, finansami, transportem i logistyką, zdrowiem, kulturą, edukacją czy administracją. Ponadto pragnie pomóc użytkownikom w określeniu preferowanej aktywności, wskazaniu najbardziej odpowiedniego zawodu oraz dokonaniu wyboru, co do kierunku kształcenia (w przypadku, kiedy absolwent pragnie podjąć naukę na uczelniach wyższych, w programie znajdują się także informacje o kierunkach studiów zgodnych z obszarem preferowanej aktywności).

Akademia Umysłu - Koncentracja102 Zawody z przyszłością to kompletna baza 213 zaktualizowanych opisów zawodów. Wszystkie pozycje dostępne są dzięki wygodnej przeglądarce. Zawody te pojawiają się również na liście rekomendowanych dla danej osoby zawodów, automatycznie generowanej przez program po wcześniejszym rozwiązaniu Kwestionariusza preferowanych aktywności, dzięki czemu użytkownik może w prosty i szybki sposób sprawdzić, jaki rodzaj zawodu jest dla niego najbardziej odpowiedni.

Po długich analizach 213 zawodów szkolnictwa zawodowego, eksperci zawodoznawstwa i rynku pracy wyłonili 102 zawody z tendencjami rozwojowymi, czyli takie, na które będzie rosło zapotrzebowanie w ciągu najbliższych lat.

Dokonano także podziału na 9 dziedzin rozwojowych:

 • Technologie informacyjne, Internet i techniki multimedialne
 • Nowoczesne operacje finansowe i handel
 • Biznes, zarządzanie firmą, transport i logistyka
 • Ochrona zdrowia, opieka nad ludźmi starszymi i pomoc społeczna
 • Budownictwo, drogi i mosty, ochrona osób i mienia
 • Kultura, rekreacja i środki masowego przekazu
 • Edukacja i dziedziny pokrewne
 • Biotechnologia, ochrona środowiska, eksploatacja dna morskiego
 • Administracja regionalna i unijna

Wybór owych 102 zawodów, które aktualnie uznane są za rozwojowe, nie oznacza, że w pozostałych zawodach absolwenci nie znajdą pracy. Z tej przyczyny program zawiera dokładne opisy wszystkich możliwych do wyboru zawodów, aby użytkownicy mieli szanse na podjęcie odpowiedniej dla siebie decyzji edukacyjno-zawodowej.

Kwestionariusz nie zawiera dobrych i złych odpowiedzi. Użytkownik nie jest oceniany za dokonane wybory. Jego rezultaty wskazują na preferowaną aktywność i ujawniają grupę zawodów zgodnych z jego profilem.

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta

Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
Niniejszy opis podlega ochronie w myśl Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, publikowania bez zgody właściciela.
 • Ponad 20 lat na rynku

 • tylko legalneoprogramowanie

 • szybkie dostawy

 • możliwość negocjacji cen

 • Bezpieczne zakupy

 • Profesjonalnedoradztwo

 • Przejrzyste zakupy

Na blogu

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

8 rozwijających gier dla Twojego Dziecka na wakacje

12-06-2019
Już niebawem rozpoczynają się wakacje, a więc czas, w którym dzieci mają więcej czasu na zabawę.Przedstawiamy Wam ciekawe produkty uatrakcyjniające spędzanie wolnego czasu, zarówno w domu jak i podróży, czy na wakacjach.

więcej

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

DYREKTORZY, ZBLIŻA SIĘ OSTATNI DZWONEK

31-05-2019
Aby zaciekawić i zachęcić uczniów do nauki, potrzebne są pomoce naukowe. Zakup wyposażenia pracowni przyrodniczej można sfinansować, korzystając z dofinansowania MEN. Jak skutecznie starać się o środki i gdzie zakupić pomoce dydaktyczne?

więcej

ŚMIAŁO DO SZKOŁY – CZY WARTO KUPIĆ ?

ŚMIAŁO DO SZKOŁY – CZY WARTO KUPIĆ ?

28-05-2019
Program multimedialny „Śmiało do szkoły” Nowa Era i Edusensus jest wspaniałą pomocą do nauki czytania i pisania. Jak doskonale zdajemy sobie sprawę, w dobie multimediów jako terapeuci, nauczyciele, nie możemy pozostać jedynie na papierowych wydaniach pomocy dla dzieci. Dlaczego?...

więcej