MASZ PYTANIA?
0 801 011 149

Koszyk

Wartość: 0,00 zł

Dostawa: 0,00 zł

Twoje konto

Kupuj z rabatami

Zaloguj się Załóż swoje konto

Left
 

Kaspersky Internet Security multi-device - licencja elektroniczna

 
CENA KATALOGOWA 159,00 zł
OSZCZĘDZASZ 24,00 zł !
135,00 zł z VAT
109,76 zł netto
Cena produktu z transportem od:
135,00 zł z VAT – Wersja elektroniczna (transport gratis)
 • Wybierz licencję

Warunki i koszty dostawy
Cena z transportem:
135,00 zł Wersje elektroniczne wysyłane są w formie klucza elektronicznego poprzez e-mail.
Nie istnieje możliwość zakupu tego produktu za pobraniem (płatność przy odbiorze).

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Posiadamy w ofercie również inne programy Internet Security i antywirusowe: Zobacz wszystkie programy antywirusowe i internet security
Jeżeli konieczna jest dodatkowo obsługa urządzeń mobilnych to polecamy pakiet Eset Security Pack chroniący 3 komputery i 3 urządzenia mobilne typu Smartfon.

W swojej ofercie mamy również wiele innych programów antywirusowych (Internet Security), w tym takich firm jak: GData, Kaspersky, AVG, ESET oraz ArcaVir


TWOJE KORZYŚCI
Błyskawiczna dostawa
Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki
Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach
Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Pakiet pomocy technicznej
Wersja elektroniczna
 

Oprogramowanie Kaspersky Internet Security Multi-Device zapewnia ochronę komputerów PC, laptopów, komputerów MAC, tabletów oraz smartfonów przed różnegorodzaju zagrożeniami, w tym zagrożeniami płynącymi z Internetu. Program ochroni urządzenia przed niebezpiecznym oprogramowaniem, wirusami, wykradaniem danych oraz cyber-przestępcami.


W wersji 2014 wprowadzona została wersja pozwalająca na instalację programu na różnych systemach (na liczbie stanowisk zgodnej z zakupioną licencją). Przykładowo zakup programu na 2 stanowiska umożliwia ochronę komputera PC oraz tabletu lub 2 komputerów PC - użytkownik decyduje jakie urządzenia chce chronić! Teraz program Kaspersky Internet Security 2014 MD (Multi-device) może zostać wykorzystany na różnych platformach (Windows, MAC, Android).


Dzięki Kaspersky Internet Security MD możliwe jest bezpieczne surfowanie po sieci Internet, bez obaw o zainfekowanie komputera czy utratę danych.

Również zakupy internetowe i płatności online staną się o wiele bezpieczniejsze dzięki wykorzystaniu wirtualnej klawiatury oraz inteligentnej ochrony przed phishingiem.

Kaspersky IS Multi-Device zawiera dodatkowe zabezpieczenie chroniące płatności online podczas dokonywania przelewów z systemów bankowych i podczas innego rodzaju zakupów i płatności, jak np. PayPal. Dodatkowo wprowadzono nowy silnik antywirusowy i antyspamowy. Dzięki nim wykrywalność wirusów i filtrowanie niechcianej poczty będzie jeszcze skuteczniejsze! Program Kaspersky Internet Security zapobiega również wykorzystywaniu luk w różnego rodzaju oprogramowaniu zainstalowanym na komputerze. Program wykrywa nieautoryzowaną aktywność programu i blokuje określone niebezpieczne zachowania. Kaspersky IS poprzez znajomość niezałatanych jeszcze luk w różnego rodzaju programach może je dokładniej zabezpieczyć.
Program jest w pełni zgodny z Windows 8. Dostosowuje on interfejs do tego systemu oraz wykorzystuje jego dodatkowe możliwości.

Program Kaspersky Internet Security MD na bieżąco skanuje pliki na obecność wirusów czy innych zagrożeń, co zapobiega nawet przypadkowemu zainfekowaniu komputera. Dodatkowo oprogramowanie zawiera funkcje blokowania banerów oraz funkcje ochrony przed spamem.
Wersja KIS MD zawiera technologię kontroli śledzenia systemu. Jej działanie polega na zapisie oraz analizie każdej podejrzanej czynności, a w przypadku, gdy okaże się ona niebezpieczna pozwala na jej cofnięcie.

W program kaspersky Internet Security zostały wbudowane funkcje kontroli rodzicielskiej. Pozwalają one m.in. na ograniczenie dostępu do Internetu oraz wybranych aplikacji. Program na bieżąco kontroluje odwiedzane strony i uruchamiane aplikacje i jeżeli napotka na informacje, które mają być zablokowane to nie zostaną one wyświetlone.
Dzięki kontroli rodzicielskiej Wasze Dzieci będą bezpieczne podczas korzystania z komputera i nie zostaną narażone na przeglądanie niebezpiecznych treści.

Główne cechy programu:

 • Proaktywna ochrona w czasie rzeczywistym przed wszystkimi typami zagrożeń internetowych
 • Niezrównane bezpieczeństwo online z nową funkcją Bezpieczne surfowanie
 • Całkowita ochrona Twojej tożsamości cyfrowej
 • Ochrona płatności online
 • Zaawansowana funkcja Kontroli rodzicielskiej z wygodną konfiguracją
 • Kontrola aplikacji zapobiega uszkodzeniom Twojego systemu spowodowanym niebezpiecznym oprogramowaniem
 • Technologia kontroli systemu
 • Unikatowy moduł bezpiecznego uruchamiania podejrzanych aplikacji i stron internetowych
 • Specjalne narzędzia pozwalające wyleczyć nawet najbardziej skomplikowane infekcje
 • Gadżet pulpitu umożliwiający szybki dostęp do głównych funkcji programu
 • Dysk ratunkowy umożliwia odzyskanie systemu po ataku szkodliwego oprogramowania
 • Kontrola systemu: w oparciu o heurystyczną analizę program monitoruje, ogranicza oraz blokuje podejrzane czynności
 • Inteligentny moduł chroniący przed spamem oraz banerami

Programy wchodzące w skład Kaspersky Internet security 2014 MD:

 • Kaspersky Internet Security 2014
 • Kaspersky Security for Mac
 • Kaspersky Mobile Security
 • Kaspersky Tablet Security
Użytkownik decyduje, które programy wykorzysta - w ramach licencji może zainstalować wybrane programy z powyższej listy na liczbie urządzeń zgodnej z liczbą zakupionych stanowisk.

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
WYSZUKIWARKA
Pomoc
Baner-blog17

JESTEŚMY OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM FIRM:
Ydp_logo
Comarch_erp1
Bottom3
Bottom4
Bottom5
Bottom6
Bottom7