MASZ PYTANIA?
0 801 011 149

Koszyk

Wartość: 0,00 zł

Dostawa: 0,00 zł

Twoje konto

Kupuj z rabatami

Zaloguj się Załóż swoje konto

Left
 

Insert Rewizor GT + książka Rewizor GT. Ewidencja księgowa bez tajemnic

 
CENA KATALOGOWA 1 586,70 zł
OSZCZĘDZASZ 496,70 zł !
1 090,00 zł z VAT
886,18 zł netto
Cena produktu z transportem od:
1 090,00 zł z VAT – Firma kurierska (transport gratis)
  • Rodzaj licencji

Warunki i koszty dostawy
Cena z transportem:
1 090,00 zł Poczta Polska (bezpłatnie)
1 090,00 zł Poczta Polska - Priorytet (bezpłatnie)
1 090,00 zł Firma kurierska (bezpłatnie)
1 115,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
Large_insert-rewizor-gt

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Do programu można zakupić rozszerzenia, tzw Plusy. Dostępne są 3 rodzaje: niebieski PLUS, zielony PLUS oraz czerwony PLUS.

Przy wybraniu formy płatności przelew-przedpłata transport kurierem GRATIS.

W naszej ofercie znajdują się również inne programy do prowadzenia pełnej księgowości, między innymi takie jak: DGCS Księga Handlowa Infor System firmy DGCS umożliwiający prowadzenie jednej lub dowolnej liczby firm - w zależności od zakupionej licencji, WAPRO WF-FaKir BIZNES firmy Asseco WA-PRO, oraz SYMFONIA FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ PREMIUM firmy Sage.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą programów opartych o księgę handlową.

Jeżeli istnieje potrzeba można się zapoznać z oprogramowaniem przeznaczonym do prowadzenia małej księgowości. Zobacz wszystkie programy oparte o księgę przychodów i rozchodów.

Aby przetestować działanie i poznać funkcje programów zalecamy pobranie ich wersji testowych.


TWOJE KORZYŚCI
Błyskawiczna dostawa
Bezpłatna dostawa i ubezpieczenie przesyłki
Gwarancja wymiany nośnika w przypadku uszkodzenia
Książka gratis przy zakupie tego produktu
Program antywirusowy gratis
Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Możliwość negocjacji ceny przy większych zamówieniach
Opcja zwrotu towaru również przy zakupie dla firmy
Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
Pakiet pomocy technicznej
 

Program Rewizor GT wykorzystywany jest do prowadzenia ewidencji księgowej w firmach które wymagają prowadzenia tzw.pełnej księgowości (księgi handlowe). Najczęściej używany jest bezpośrednio w dziale księgowości przedsiębiorstw. Swą popularność zdobył również w przypadku biur rachunkowych prowadzących ewidencję księgową innych podmiotów.


Najczęściej stosowany jest w małych średnich firmach a główne korzyści z zastosowania księgowości w formie elektronicznej uzyskuje się po połączeniu z systemem do obsługi sprzedaży (optymalnym rozwiązaniem jest korzystanie z programu Subiekt GT, lecz istnieje możliwość importu danych także z innych programów w standardzie EDI++)Funkcjonalność księgowa

Rewizor umożliwia tworzenie i zarządzanie planami kont. Oprócz samego ręcznego lub automatycznego tworzenia planu kont, możliwe są także bardziej zaawansowane funkcje np.generowanie wzorcowego pk, przeniesienia z innego roku obrotowego, automatyczne tworzenie kont kartotekowych poprzez podłączenie kartotek a także obsługa kont pozabilansowych.

W programie rozbudowano funkcjonalność dekretacji. Istnieje możliwość podziału na dokumenty zaksięgowane oraz dekrety a także zautomatyzowano sam proces księgowania a także możliwość obsługi dekretów walutowych.  Kolejną funkcjonalnością wartą choćby wspomnienia jest automatyczne tworzenie dekretów księgowych za pomocą dekretacji kontekstowej i importu a także rozbudowane schematy bardzo pomocne dla osób korzystających z połączenia z programem Subiekt GT.

Kolejnym atutem automatyzacji procesu księgowania za pośrednictwem tego programu, jest zaawansowane zarządzanie rozrachunkami. Oczywiście rozrachunki zostają w pełni powiązane z zapisami na kontach. Istnieje pełna historia rozrachunków.

Także ewidencjonowanie VAT (zarówno krajowych jak i wewnątrzwspólnotowych oraz pozaunijnych) odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami

Program przystosowany (i bardzo często wykorzystywany) jest do pracy w biurach rachunkowych. Obsługa dowolnej ilości podmiotów, zbiorcze operacje na licencjach a także przenoszenie planów kont pomiędzy podmiotami oraz możliwość importu danych systemu sprzedaży, to tylko kilka z funkcjonalności wykorzystywanych typowo przez biura Rachunkowe.

Rewizor GT prowadzi ewidencję środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych oraz wszelkich operacji z nimi związanych.Dla managera

Istotną cechą programu jest rozbudowana funkcjonalność dotycząca sprawozdawczości i raportowania.  Znajdziemy tu podstawowe funkcje takie jak tworzenie deklaracji CIT, PIT, VAT czy ZUS, obsługę elektronicznych deklaracji skarbowych (w tym korekt i załączników), możliwość realizacji wydruków przelewów.

Kolejną ważną, z punktu widzenia osoby odpowiedzialnej za zarządzanie firmą osoby, funkcjonalnością są bardzo rozbudowane raporty i sprawozdania  finansowe (bilans, rachunek zysków i strat, raport przepływów pieniężnych). Wystarczy dosłownie kilka chwil aby dokonać przekrojowej analizy działalności firmy. A jeśli dany raport nie występuje, zawsze istnieje możliwość stworzenia kolejnego.Rewizor GT - zgodność z przepisami

Podobnie jak w przypadku innych produktów Insertu, tak i w przypadku Rachmistrza GT istotny nacisk kładziony jest na zgodność programu z obowiązującymi (i zmieniającymi się) przepisami (w tym głównie Ustawę o Rachunkowości). Firma z Wrocławia zawsze staje na wysokości zadania i poprawki dostępne są bardzo szybko i co bardzo istotne, zawsze są dopracowane. Klienci nie są więc traktowani jak „testerzy oprogramowania” jak to jest w przypadku niektórych rozwiązań z którymi przyszło nam już pracować.

Instalacja programu jest łatwa - zobacz poniższy film:
Rewizor GT - współpraca

Program współpracuje z całą linią produktów serii GT, przy czym oczywiście ze względu na swój charakter, główna wymiana danych odbywa się z programem handlowo-magazynowym (Subiekt GT) oraz kadrowo-płacowym (Gestorem GT).

Jeśli jesteśmy wymagającym użytkownikiem możemy wyposażyć Rachmistrza w zestaw dodatkowych funkcjonalności  dokupując tzw.Plusy (Czerwony Plus, Niebieski Plus, Zielony Plus) czy dokupując Sferę – która to pozwoli w łatwy sposób „otworzyć” Rachmistrza GT na inne, dowolne aplikacje.Promocja

Insert Rewizor GT + książka Rewizor GT-Prowadzenie ewidencji księgowej

Do każdego zakupionego programu Rewizor GT, GRATIS otrzymują Państwo książkę "Rewizor GT. Ewidencja księgowa bez tajemnic", która w przystępny sposób pokazuje jak posługiwać się programem.

Dzięki książce będzie można poznać m.in. zasady ewidencjonowania środków trwałych, uzyskać informacje o księgowaniach operacji gospodarczych, rozliczeniu okresu sprawozdawczego, tworzenia bilansów otwarcia i zamknięcia.

Oferta z książką dotyczy wyłącznie zakupu samego  programu w wersji dla firm lub biur rachunkowych w wersji podstawowej

Szczegóły polecanej książki:Rewizor GT - rekomendacja

Jeśli potrzebujemy łatwego w obsłudze, przemyślanego i sprawdzonego  programu do prowadzenia ksiąg handlowych, czy też rozważamy budowę kompletnego systemu informatycznego pokrywającego większość procesów biznesowych firmy, to w oparciu o architekturę linii GT jesteśmy w stanie efektywnie i niedrogo zrealizować nasze zamierzenia.

Wymagania sprzętowe

  • komputer z procesorem minimum 1 GHz (zalecane 2 GHz lub więcej);
  • minimum 512 MB pamięci RAM (zalecane 1 GB lub więcej);
  • system operacyjny Windows Server 2003, Windows XP SP3, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7 (lub nowszy);
  • Microsoft Internet Explorer 6.0 (lub nowszy);
  • około 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym dla instalacji klienckiej i około 1 GB dla serwerowej;
  • dowolny napęd CD-ROM (do instalacji programu);
  • system obsługi baz danych Microsoft SQL Server 2000, 2005, 2008 lub 2008 R2 – bezpłatna wersja Microsoft SQL Server 2008 R2 Express Edition dostarczana jest na instalacyjnej płycie CD (przy większej ilości zgromadzonych danych lub potrzebie wykorzystania większej ilości pamięci zachęcamy do zakupu pełnej wersji Microsoft SQL Server);
  • dowolna drukarka pracująca w środowisku Windows (do realizacji wydruków).


Główne informacje:

Wersja językowa

Polska

Wersja produktu

BOX

Ilość stanowisk

Nieograniczona/15*

Typ licencji

Komercyjna

Ważność licencji

Wieczysta

Pakiet aktualizacji w cenie

Tak – 3 miesiące

Wsparcie techniczne

Tak – 3 miesiące

*Wersja dla biur rachunkowych pozwala obsługiwać do 15 podmiotów (na dowolnej liczbie stanowisk komputerowych), dla większej liczby należy wykupić dodatkową licencję (kolejne 5 podmiotów);

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
WYSZUKIWARKA
Pomoc
Baner-blog17

JESTEŚMY OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM FIRM:
Ydp_logo
Comarch_erp1
Bottom3
Bottom4
Bottom5
Bottom6
Bottom7