MASZ PYTANIA?
0 801 011 149

Koszyk

Wartość: 0,00 zł

Dostawa: 0,00 zł

Twoje konto

Kupuj z rabatami

Zaloguj się Załóż swoje konto

Left
 

Bezpieczny internauta - plansze edukacyjne

 
149,00 zł z VAT
121,14 zł netto
Cena produktu z transportem od:
161,00 zł z VAT – Poczta Polska
Bezpłatny transport już od 300,00 zł
Warunki i koszty dostawy
Cena z transportem:
161,00 zł Poczta Polska (+12,00 zł)
163,00 zł Poczta Polska - Priorytet (+14,00 zł)
167,00 zł Firma kurierska (+18,00 zł)
174,00 zł Firma kurierska - Pobranie (+25,00 zł)
Large_interbiznes_bezpieczny_internauta

Dodatkowe informacje na temat produktu:

Dostępne są również inne programy oraz plansze edukacyjne, które pomogą w uświadomieniu dzieci o wielu niebezpiecznych sytuacjach i czynnościach.
Wśród programów można wyróżnić: Poznaj świat muzyki oraz Informatyka, natomiast wśród plansz godne polecenia są: Prawa dziecka i Pierwsza Pomoc. Można również zapoznać się z również z programami edukacyjnymi, do nauki przedmiotów w szkołach: Zobacz wszystkie programy z serii eduROM.


TWOJE KORZYŚCI
Kupujesz bezpiecznie w sprawdzonym sklepie
Możliwość otrzymania Karty Stałego Klienta
 

Bezpieczny internauta to zestaw 14 kolorowych plansz dydaktycznych firmy InterBiznes z poradami na temat korzystania z sieci internetowej wraz z poręczną teczką, która umożliwia łatwe ich przenoszenie. Tematyka jest niezwykle aktualna ze względu na duże zainteresowanie dzieci siecią komputerową.


Plansze Bezpieczny Internauta poświęcone są ważnemu zagadnieniu - bezpieczeństwu korzystania z internetu. Plansze są formatu A3 (297mm x 420mm). Dzięki dużym i czytelnym scenkom sytuacyjnym, które znakomicie oddają problem, dzieci wiedzą, że warto zwracać uwagę na bezpieczeństwo komputera, sposób komunikowania się, sposób zachowania się w sytuacjach niebezpiecznych i uczą unikać się tych sytuacji.


Plansze poruszają takie zagadnienia jak konieczność kierowania się w sieci ograniczonym zaufaniem do osób poznanych przez internet, ze względu na brak wiedzy o poznanym człowieku. Ponadto zwracają uwagę na to, żeby nie ujawniać żadnych swoich danych osobowych, żadnych informacji o sobie, ani o swoich znajomych i przyjaciołach, ponieważ mogą one być wykorzystane przez kogoś w złym celu. Plansze poruszają ważną kwestię nicka, który nie powinien zawierać naszych danych np. daty urodzin, wieku czy nazwiska. Innym ważnym zagadnieniem na które zwraca uwagę firmę InterBiznes jest dzielenie się z niepokojącymi informacjami z osobami dorosłymi oraz to, że decydując spotkać się z kimś poznanym w sieci w rzeczywistym świecie należy być wyjątkowo ostrożnym. Spotkanie powinno odbyć się w znanym miejscu, gdzie jest dużo osób.

Ponadto plansze ostrzegają o tym, że w internecie nie jest się bezkarnym i anonimowym. Za pomocą najnowszej technologii można znaleźć każdego, kto naruszył czyjeś dobre imię. Hasło zabezpieczające pocztę elektroniczną, czy dostęp do różnych portali nie powinno być nikomu podawane, nie może zawierać informacji dotyczących imienia, daty urodzin itd. Plansze przestrzegają również o konieczności zabezpieczenia komputera dobrym programem antywirusowym. Kopiując materiały zamieszczane w Internecie oraz publikując je bez podawania danych ich autora oraz ściągając filmy czy gry z nielegalnych stron nie należy zapominać o prawie autorskim w sieci.
InterBiznes zawiera wskazówki, gdzie szukać informacji i pomocy w sytuacji zagrożenia w Internecie. Bezpieczny Internauta przypomina uczniom, że internet ma więcej zalet niż wad oraz to, że rozmawiając z dorosłymi o Internecie, oni także mogą czegoś się nauczyć.

Mimo dołożenia wszelkich możliwych starań nie możemy zagwarantować, że publikowane opisy nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z handlowcem.
WYSZUKIWARKA
Pomoc
Baner-blog17

JESTEŚMY OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM FIRM:
Ydp_logo
Comarch_erp1
Bottom3
Bottom4
Bottom5
Bottom6
Bottom7